Uus Fitlapi šokolaadijäätis on poelettidel!
Uus Fitlapi šokolaadijäätis on poelettidel!

Koostöös Balbiinoga paar aastat tagasi loodud Fitlapi vaniljemaitseline koorejäätis on meie klientide seas üks populaarsemaid tooteid. Ja seda ei armasta tegelikult ainult Fitlapi kliendid, vaid kõik jäätisesõbrad - nii suured kui väikesed, nii suvel kui talvel. Kuid mis maitset armastatakse sama palju nagu vaniljet? Eks see ole ikka šokolaadimaitse. Ning meil ongi ülimalt hea meel teada anda, et poelettidele on jõudnud uus - Fitlapi šokolaadijäätis.

Miks on Fitlapi šokolaadijäätis eriline?

Fitlapi jäätis eristub kõige enam teistest jäätistest selle poolest, et selle valmistamisel ei ole kasutatud magusates toodetes tavapärast magustajat - valget suhkrut.

Jäätise teevad magusaks kookospalmisuhkur ja õunaekstrakt. Kookospalmisuhkrut kasutame oma toodetes just seetõttu, et selle glükeemiline indeks on palju madalam kui rafineeritud valgel suhkrul. Mida madalam on glükeemiline indeks, seda rahulikum on veresuhkru taseme tõus pärast söömist ning ei teki ka järsku langust, mis tähendab, et veresuhkru tase on stabiilsem. Miks see oluline on? Sest mida stabiilsemana suudame hoida oma veresuhkru taset, seda kauem suudame säilitada täiskõhutunnet, hoiduda isude tekkimisest ja ülesöömisest. Samuti ei tekita veresuhkru rahulik tõus väsimustunnet ja energialangust.

Parima maitsekoosluse ja magususe saavutamiseks kombineerisime kookospalmisuhkru õunaekstraktiga. Kookospalmisuhkru kasutamine annab toote maitsele ka põneva nüansi - karamellise meki.

Laktoosivaba šokolaadi-koorejäätis

Nagu vaniljejäätiski, on ka šokolaadijäätis valmistatud küll rõõsa koorega, kuid samuti laktoosivaba, et seda saaksid nautida ka kõik need, kellele laktoositalumatus muret valmistab. Rikkalik šokolaadimaitse on saavutatud hoolikalt valitud kakaopulbriga.

Fitlapi vanilje koorejäätis ja šokolaadi-koorejäätis

Miks jäätisel pole glasuuri?

Ka uus Fitlapi šokolaadijäätis on ilma glasuurita - ikka seepärast, et hoida koostis võimalikult lihtne ja energiaväärtus võimalikult madal (muidugi maitse osas allahindlust tegemata). Seega sulab see küll mõnevõrra kiiremini kui glasuuriga variandid, kuid ühes Fitlapi šokolaadi pulgajäätises on vaid 99 kcal.

Ning ei saa ka minimata jätta, et ostes Fitlapi jäätist, kasutad taastuvatest ressurssidest materjale!

Jäätise leiad loomulikult Fitlapi toitumiskavast. Lisaks olemasolevatele retseptidele, saad seda retseptikalkulaatori abil kombineerida millega iganes.
Kas oled juba uut Fitlapi šokolaadijäätist maitsta saanud? Kuidas meeldis?