ÜLDSÄTTED

Veebilehel fitlap.ee pakub treeningu- ja toitumisjuhiseid OÜ Fitlap.
Arveldusarve nr: EE822200221061258052 .

OÜ Fitlap registrikood 12780210, aadress Narva mnt 9, Tartu 51009, Eesti Vabariik; kontakttelefon +372 5559 8075, e-mail klienditugi@fitlap.ee; edaspidi teenusepakkuja) teenuseid on võimalik osta registreerudes www.fitlap.ee veebikeskkonnas kasutajaks.

 1. Kasutaja käesolevate tingimuste tähenduses on isik, kes on oma andmed registreerinud fitlap.ee keskkonnas ning saanud enda kasutada parooliga kaitstud kasutajakonto.
 2. Informatsioon käesolevate tingimuste tähenduses on fitlap.ee veebikeskkonnas kättesaadavad treeningu- ja toitumisjuhised, personaalsed treeningu- ja toitumiskavad, teenusepakkuja poolt avaldatud artiklid ja muud teosed, millele tekib Eesti Vabariigi autoriõiguse seaduse § 4 tähenduses autoriõigus.
 3. Teenusepakkuja ei paku teenuseid alla 18-aastastele isikutele. Kasutajaks registreerides kinnitab isik, et ta on vähemalt 18-aastane.
 4. Teenusepakkuja jagab kasutajale treeningu- ja toitumissoovitusi lähtudes kasutaja profiilil olevatest andmetest. Kasutaja vastutab enda loodud profiilil kajastuvate andmete õigsuse eest.
 5. Kasutaja teadvustab endale, et treeningu- ja toitumisjuhiste järgimine ei ole kohustuslik, vaid nende eesmärk on anda kasutajale soovituslikku teavet.
 6. Kasutaja teeb lõplikud treeningu- ja toitumisalased otsused ise, kasutades selleks oma parimat äranägemist ning lähtudes oma tervislikust seisundist.
 7. Kasutaja teadvustab, et individuaalsete tulemuste näol ei ole tegemist tüüpnäidetega. Kehakaalu muutused on individuaalselt erinevad ning mõjutatud konkreetse isiku ainevahetuse kiirusest, kehalisest aktiivsusest, geneetikast ja teistest tingimustest.

TEENUSE OSTMINE

 1. Vali teenuse periood.
 2. Vali makselahendus.
 3. Kliki "Liitu Fitlapiga".
 4. Liitu emailiga või registreeri Facebookiga.
 5. Sisesta nõutud andmed.
 6. Tutvu privaatsustingimuste ja müügitingimustega.
 7. Loo konto.
 8. Maksa eurodes.
 9. Sisesta nõutud andmed.
 10. Fitlap.ee treeningu- ja toitumissoovitusi saad kasutama hakata kohe pärast makse sooritamist.

MAKSEVIISIDE LOETELU

 • Maksekeskus AS vahendusel (Visa, Mastercard), PayPal, Fortumo, Stripe, Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop pank.

TEENUSTE OSTMINE JA KASUTAMINE

 1. Teenusepakkuja pakub personaalseid internetipõhiseid treeningu- ja toitumissoovitusi, mis on kättesaadavad vaid aktiivse tasulise liitumise ajal. Peale liitumise aegumist lõpetatakse isiku ligipääs toitumiskavadele.
 2. Teenusepakkuja pool kasutajale antud treeningu- ja toitumissoovitusi tohib kasutada vaid üks leibkond.
 3. Teenusepakkujale tehtavaid makseid vahendavad erinevad krediidiasutused või makseid vahendavad asutused ning mobiilimaksete platvormid. Nimekiri maksete vahendajatest ning pangarekvisiidid on nähtavad veebilehel fitlap.ee.
 4. Teenuseid on võimalik soetada ühekordsete maksete või püsimakselepingu kaudu. Teenuste hinnad on eurodes ja nähtaval veebilehel fitlap.ee.
 5. Tavalise püsimakselepingu korral seatakse sisse tähtajatu püsimakselepingu, mida on kasutajal võimalik muuta järgmistel tingimustel:
  - peale valitud lepingu perioodi lõppemist fitlap.ee koduleheküljel või läbi e-maili info@fitlap.ee.
  - lepinguperioodi jooksul on kasutajal alati võimalik vahetada valitud pakett pikema kehtivusajaga paketi vastu.
 6. Soodushinnad kehtivad püsimakse sõlmimisel ainult esimesel maksel. Järgnevad maksed on tavahinnakirja järgi.
 7. Teostades makse läbi PayPal’i seatakse sisse püsimakseleping, mida on võimalik igal ajal tühistada läbi PayPal’i kodulehe.
 8. Teostades makse läbi krediitkaardi võidakse sisse seada püsimakseleping, mida on võimalik tühistada läbi fitlap.ee lehel oleva konto seadete.
 9. Teostades makse läbi Maksekeskuse seatakse sisse 12-kuuline püsimakse leping (järelmaks), mida ei ole võimalik lepingu perioodi jooksul peatada.
 10. Püsimaksega kasutusaja automaatse pikenemise tühistamise korral kestab kasutusaeg kuni ettemakse lõpuni. Tellimuse tühistamise korral ettemakstud raha ei tagastata.
 11. Püsimaksega kasutusaja automaatset pikenemist saab Klient tühistada kuni kaks tööpäeva enne järgmist debiteerimispäeva.
 12. Klient saab parooliga kaitstud treeningu- ja toitumisjuhiseid kasutada kohe pärast makse sooritamist.
 13. Kasutajal ei ole võimalik kasutusaega peatada.
 14. Kasutajal on õigus teenusest loobuda vastavalt Võlaõigusseaduse § -le 56, taganedes müügilepingust 14 päeva jooksul makse sooritamisest (püsimakse puhul kehtib 14 päevane lepingust taganemiseperiood esimese makse puhul). Lepingust taganemiseks tuleb esitada taganemisavaldus aadressile info@fitlap.ee. Teenuse eest tasutud summa tagastatakse kasutajale 14 päeva jooksul taganemisavalduse kätte saamisest.

TEENUSE OSTMINE LÄBI MOBIILIRAKENDUSE

Mobiilirakenduse siseselt müüme kolme perioodi:

 • 1 kuu toitumiskava on igakuine jooksev liitumine.
 • 3 kuu toitumiskava on 3-kuuline jooksev liitumine.
 • 12 kuu toitumiskava on 12-kuuline jooksev liitumine.

Tea, et igakuise, 3-kuulise ja 12-kuulise liitumise puhul võetakse kuutasu sinu iTunesi konto vahendusel liitumise ostmise hetkel ning edaspidi automaatselt vastavalt ostetud perioodi pikkusele.

Kui ostad teenuse kehtiva tasuta kolmepäevase prooviperioodi ajal, hakkab ostetud liitumine kehtima kohe. Kasutamata jäänud proovipäevi liitumisajale otsa ei liideta.

Kui soovid tellimuse tühistada, pead seda tegema vähemalt 24 tundi enne uue arveldusperioodi algust. Teenust tühistada saad oma iTunes konto kaudu. 

KASUTAJA TERVISLIK SEISUND

 1. Teenusepakkuja pakub teenuseid isikutele, kelle tervislik seisund on sobiv pakutavate teenuste kasutamiseks. Klient kinnitab oma tervisliku seisundi sobivust teenuste tarbimiseks, kasutajaks registreerides.
 2. Teenusepakkuja soovitab kasutajal enne teenuse kasutamist konsulteerida arstiga ning veenduda, et tema tervislik seisund on sobiv pakutavate teenuste kasutamiseks. Kindlasti tuleb kasutajal enne teenuste kasutamist arstiga konsulteerida, kui kasutaja on rase või imetav ema või kui kasutajal on ükskõik milline krooniline haigus.
 3. Kasutaja teadvustab, et teenusepakkuja ei ole tervishoiuteenuse osutaja ega paku meditsiinilisi teenuseid ega anna meditsiinilisi soovitusi või lubadusi.
 4. Kasutaja on kohustatud teenuste kasutamisel pidevalt jälgima ise või eriala spetsialisti abiga oma tervislikku seisundit ning lõpetama teenuste kasutamise koheselt, kui ilmneb vähimgi kahtlus, et teenuse kasutamine mõjub kasutaja tervisele halvasti.
 5. Toitumiskava koostades ei arvesta teenusepakkuja kasutaja tervislikust seisundist tulenevate eripäradega (nt allergiad, toidutalumatused jms). Kasutaja saab aru, et toitumisotsuste tegemisel ei saa teenusepakkuja kontrollida iga retseptis kasutatava toiduaine sobivust konkreetsele kasutajale.
 6. Soovituslikku toitumiskava kasutades on kasutaja kohustatud alati veenduma, et toidu valmistamiseks kasutatavates toiduainetes ei sisalduks allergeene, mis võivad kasutajal tekitada allergilisi reaktsioone või muid aineid, mis on kasutaja tervislikust seisundist tulenevalt talle vastunäidustatud.
 7. Soovituslikku treeningkava kasutades peab kasutaja veenduma, et teeb harjutusi täpselt sellisel viisil, nagu on ette näidatud treeningvideos. Kui kasutaja pole kindel, kas oskab treeningkavas sisalduvaid harjutusi iseseisvalt ning turvaliselt sooritada, on kasutajal kohustus konsulteerida vastavaid erialateadmisi omava isikuga (näiteks personaaltreeneri või spordiarstiga).
 8. Soovituslikus treeningkavas sisalduvate harjutuste sooritamisel jälgib kasutaja pidevalt oma enesetunnet ning koormuse valikul arvestab oma kehaliste võimete ning seisundiga, seades esikohale oma tervise heaolu. Kui ilmneb vähimgi kahtlus, et treeningkava kasutamine mõjub kasutaja tervisele halvasti, on kasutaja koheselt kohustatud lõpetama treeningkava kasutamise.