Toitumiskava Sulle 50% soodsam!*

Personaalne toitumiskava, mille abil on tervislik toitumine lihtne, mugav ja soodne!

*50% soodsa hind kehtib ainult 12 kuu paketile. Pakkumine kehtib kõigile, kuid lõppeb juba 20.01 kell 15:00

Kliendid kiidavad!

Fitlap toitumiskavaga on liitunud juba üle 200 000 inimese. Paljud neist on ka juba oma eesmärgi saavutanud ning jagavad ka Sinuga oma edulugu. Tihti ei ole ainult kaalunumber, mis muutub vaid ka enesetunne, harjumused ning eluviis.

Miks Fitlap toitumiskava?

Fitlap toitumiskava ei ole tüüpiline toitumiskava, kust leiad ainult retsepte. Oleme loonud tervisliku toitumise keskkonna, kust leiad palju erinevaid võimalusi. Näiteks saad olemasolevaid retsepte muuta (sh ka koguseid), saad luua ise retsepte ning mõne kliki abil isegi endale vajaminevad asjad e-Selverist koju tellida.

Uued funktsioonid!

Vahepeal on lisanud toitumiskavasse 3 uut funktsiooni. Nüüd saad kõigest mõne klikiga tellida kogu ostukorvi sisu e-Selverist, jälgida oma aktiivsust sammulugeja abil ning muuta retseptis koguseid ja toiduaineid.

Miks just Fitlap toitumiskava?

Sinu andmete põhjal arvutame välja Sinu personaalsed kogused, mis sobivad Sinu eesmärgiga. Toitumiskavas näed kõiki retsepte juba oma personaalse kaloraažiga, seega midagi Sina arvutama ei pea. Lihtsalt kokkad ja naudid.

Fitlap toitumiskava retseptid on loodud nii, et Sinu kõht püsib kenasti täis kuni järgmise toidukorrani, Sinu veresuhkur ei kõigu ning saad toiduga kätte kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid.

Korduma kippuvad küsimused

 1. Mul on kehtiv kasutusaeg, kas saan siiski sooduspakkumist kasutada?

  Jah, muidugi. Juurdeostetud kasutusaeg lisatakse olemasolevale lisaks.

 2. Millal saan oma toitumiskava?

  Toitumiskava aktiveeritakse automaatselt kohe pärast makse tegemist. Veendu, et oled sisseloginud õige kasutajaga. Kui ei ole, siis kirjuta meie online-chatti või klienditugi@fitlap.ee

 3. Kas saan ostusumma tagasi, kui toitumiskava mulle ikkagi ei sobi?

  14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist on võimalik ostust loobuda ning kanname kogu ostusumma tagasi. Selleks kirjuta meile info@fitlap.ee ning lisa juba kaasa ka maksekorraldus.

 4. 12 kuud järelmaks

  Järelmaksuleping sõlmitakse 12 kuuks. Soodushind kehtib vaid esimesele osamaksele. Järelmaksu lepingust saab taganeda vaid esimese osamakse ajal - 14 päeva jooksul pärast esimest osamakset.

 5. Ostuga kaasa kingitus

  Soetades perioodil 17.01.22-20.01.22 Fitlap toitumiskava paketid saad ostuga kaasa NETFIT 30 päevase kasutusõiguse. NETFIT on MyFitnessi online treeningute platvorm. Täpsem info kingituse aktiveerimise kohta tuleb e-kirjaga pärast makse laekumist.

Sooduspakkumine lõppeb:

;