Jumping on endiselt väga mõnus trenn ja mul on hea meel, et selle avastasin HAF Tallinnas. 

Ma käin hetkel kaks korda nädalas trennis - esmaspäeviti Jumpingus (1 tund)  ja siis tavaliselt neljapäeviti EMS trennis (20 minutit).  Juhul kui tahate ka ise proovida jumpi, siis seda saab Tallinnas teha esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 18:30. 

Tuletan ka veel meelde, et koostöös HAF treeningstuudioga on ka väga hea kingitus neile, kes on mõelnud ka Jumpingusse või EMSi minna. Kasutades “TervisestaarMari” koodi  on klubiga liitumine tasuta! (Liitumine muidu Tallinas  on 40, Tartus 30 eurot) Liitumine annab teile kliendihinnad ja kui kasutate sama “TervisestaarMari” koodi ka EMS-i broneerimisel, siis saate soodustus EMS-i treeningule: 
20 minutit EMS-i on 25 eurot 
10 minutit EMS-i on 15 eurot 

https://hafitclub.eu/hinnakiri/hinnakiri-tallinn/ 

Nii et kui broneerite oma EMS-i külastuse või tahate liituda klubiga, siis kasutage seda! 😊

Mul on mitu juhust olnud, kus ma olen end kas halvasti tundnud või siis, et mul on olnud jumpi päeval nii palju asju teha tööl, et ma pole olnud kindel, kas ma jõuan või mitte. Ma olen iga kord ikka jõudnud ja alati tulen sealt megahea tuju ja enesetundega ära. See annab nii palju jõudu, et edasi minna ja pärast on alati palju parem olla! 

Kirjutasin mingis eelnevas postituses ka jumpingust juba pikemalt, aga ma tahan endiselt öelda, et see on väga vinge trenn ja kes tahab koormust, samas meeldib tantsuline, siis see trenn on väga hea! Koordinatsiooni väga pole - õigemini on lihtsaid sammud, mis korduvad ja mis siis batuudi peal vaja ära teha. Maksimaalselt on 12 inimest tunnist ja treener ning kui oled ka esimest korda trennis, siis saad ka treenerilt ekstra tähelepanu, et ikka õigesti teha. Võhma arendab jumping kindlasti, sest see võib korralikult läbi võtta - samas kui tahad teha vaiksemalt, siis hüppad veidi vähem või lihtsalt jooksed batuudi peal, et ikka mitte seisma jääma. 

Koormust saab korralikult - mul on alati pärast trenni 500-650 kcal kulutatud! Algus võib olla veidi segane ja batuudi peal on alguses veidi veider hüpata, aga ma harjusin paari korraga kenasti ära ja ega võõras trennis kohe teagi, mida teha. Mina nautisin kohe esimesest tunnist ja esimesel tunnil oli kcal kulu isegi üle 600 - väga rets oli, aga nii mõnus! Pärast hüppamist ka siis venitame, võtame hoo maha ja ka teema lihastele eraldi veel harjutusi (kõhulihased, seljale, planku 45 seki jms). 

Väga mõnus!

Aitäh lugemast! 
Tervisestaar Mari