ru-flag

Nädal ilma jumpita

Ma tunnen reaalselt, et see nädal oli midagi suurt puudu, sest ma ei saanud jumpingusse minna. Mul oli plaanis minna kolmapäeval Nele trenni, aga seekord pidin minemata jätma. Meil on nüüd kodus väike muutus toimunud ehk siis preili on võõristama hakanud ehk siis ainult valitud inimesed saavad teda hoida. Neid valitud inimesi on VÄGA vähe. : D Peame selle perioodi lihtsalt hakkama saama. Kolmapäeval Keio oli õhtuses vahetuses ning seepärast ma minna ei saanudki. Otsustasin, et teen selle järgmisel nädalal tagasi ehk siis lähen esmaspäeval jumpingusse ning ka kolmapäeval. Loodan, et saan hakkama ka sellega. : D

Kodus ma istuda ei tahtnud, sest trenn ja liikumine on minu jaoks nii motiveerivad ning mul on seda oma ellu vaja. : D Mõtlesin, et lähme Keioga Külitseni kaasa ning jalutame sealt kergliiklusteed kasutades linna ja hiljem sõidame bussiga koju. Endale tundub ka vahel naljakas, mis skeeme ma välja suudan mõelda, aga see on see maal elamise võlu. : D Kuna me elame siin maantee ääres ning kergliiklusteed siin pole, siis siin ma jalutangi mööda kruusateid. Nendest on juba nii kõrini ja seepärast ma leiutangi uusi viise, kus jalutada. Vahepeal olen ma bussiga Elvasse sõitnud ja seal jalutanud, enne trenni Tartus jalutanud, kodust kõrvalteid pidi Elvasse jalutanud jne. Seekord lihtsalt Külitsest kesklinna, et bussiga koju tulla. : D Kaks tundi jalutasime ning kilomeetreid tuli 11 ainult.

  

Kui keegi siinkandis jalutamiseks kaaslast otsib, siis võta ühendust, mul ongi üksi igav. Cecilia ju magab põhiliselt terve aja ja minuga juttu puhuda ei viitsi. Uskuge mind, ma olen proovinud. : D

Teisipäeval käisin EMSis ka, nii et vähemalt kahte trenni üle ei lasknud. : D Aga kuna mul oli NIII kiire, siis me 20 minutit ei saanudki trenni teha. Me ei saanud päris õigel ajal alustada, aga mul oli vaja juba kiirelt teises kohas olla. Tegime trenni 15 minutit, aga ikka korralikult! Alustasime jalgadest nagu tavaliselt. Kõigepealt kükid, siis väljaasted. Need vist on minu jaoks kõige raskemad harjutused ja neid ma armastan ka kõige rohkem. Seepärast mulle vist meeldibki kohe sellega alustada. : D Sealt edasi liikusime teiste harjutuste juurde, kus tuli rohkem käe- ja kerelihaseid kasutada. Mõnus tempo oli kuidagi peale ja see mulle selle trenni juures meeldibki. Veidi pettunud olin, et mul niiii kiire pidi olema.

Ja mida ma veel avastasin? Kunagi olid ajad, kui ma jaksasin planku 3 minutit ka teha, isegi rohkem. Hea, et ma teisipäeval 20 sekundit vastu pidasin. Peab hakkama kodus uuesti tegema. Kunagi tegin igal hommikul kohe peale ärkamist 3x1min. Andis päevale kohe õige poweri sisse. Praegu isegi oleks selleks aega ka, kuna preili ärkab nüüd hiljem, pool 11 ehk jõuab enda silmad vaevaliselt lahti teha. Mina muidugi olen juba kell 9 üleval. : D Varem ikka ärkasin, sest tema ärkas. Nüüd ärkan üksi ja siis tulebki hommikuti kuidagi enda aega sisustada. 

 

xoxo

Cärol

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store