Triin Muru

33 a108 kg ennetulemus 78 kg

Fitlapi toitumiskava hakkasin jälgima 2018 aasta jaanuarist. Madalaimaks kaaluks sain 73 kg kui väga täpselt kavast kinni pidasin.

Kava juures meeldib mulle see, et võtan mingi algse retsepti ja ma saan selle oma külmkapi sisu järgi ümber kohandada ja kui on kiire, siis saan poest või tanklast midagi kavakohast kiirelt kaasa osta.

Kaalukaotus on muutnud mind enesekindlamaks ja poest saan osta tavasuuruses ilusaid riideid.
Rasketel hetkedel mõtlen ajas tagasi, et milline ma välja nägin ja ei taha enam selline välja mitte kunagi näha ja vahel kui läheb päev, kaks või kolm käest ära, siis ikka ronin tagasi sadulasse.


Nipid mis on minul aidanud reel püsida on tõele näkku vaatamine e. tuleb kindlasti tahta kaalu alandada ja enda mõtlemisega tööd teha, et sööme selleks, et elada, mitte selleks, et süüa. Kui läheb mingi nädalake lappama, siis peale seda astun kindlasti kaalu peale ja hakkan kohe endaga tööd uuesti tegema, et sellest juurde tulnud kilost ei saaks märkamatult kümmet kilo. Premeerin ennast mõne uue  riideesemega. Vaatan mõndasid oma vanu riideid mis olid suuruses 48 ja võrdlen neid hetke omadega mis on suuruses 40.
Kindlasti tuleb seda väga tahta ja olla sihikindel ja järjepidev, ainult see toob tulemused.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store