Alustasin Fitlapi toitumiskava järgimist 20. juunil 2021 a, kui kaalusin 126 kilogrammi. Kuue kuu pärast näitas kaal 101 kg ehk olin poole aastaga kaotanud 25 kg.  Aastaga kaotasin veel 25 kilogrammi ehk kokku olen kaotanud Fitlap toitumiskava abil 50 kilogrammi.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam, et see on väga mitmekülgne. Valida saad nii kiireid retsepte kui ka midagi erilisemat ja aeganõudvamat, just nii nagu parasjagu endal soovi on. Suurepärane võimalus on see, et retseptides saab toiduaineid asendada. Kaalulangetamisega on kaasnenud positiivsed muutused, näiteks on tulnud rohkem energiat ja enesekindlust.

svetlanarannala
Svetlana 6 kuu muutus - 25 kg

Toitumiskava kasutamisega alustamiseks pole kunagi õiget ega valet aega. Ise alustasin täpselt enne jaanipäeva ja nüüdseks suutsin oma vahepealse eesmärgini jõuda. Kava kasutamise juures on oluline meeles pidada, et ei tohi alla anda, kui isegi vahepeal libastud, vaid tuleb lihtsalt jätkata sealt, kust pooleli jäi. Tahan ka südamele panna, et ärge võtke Fitlap toitumiskava kasutamist, kui lühiajalist dieeti.

Selleks, et kaotada 50 kilo nagu mina, peab muutus ära käima ka mõtlemises ja suhtumises. Parim motivatsioon mitte loobuda ja edasi liikuda on see kui sa ise näed enda muutust, milleks on oluline teha endast pilte, mitte jälgida vaid kaalu numbrit.

Hea on see, et kui tuleb millegi erilise isu, mida tõesti toitumiskavas ei ole, siis saab kasutada kavavälist toidukorda. Seda saab teha kasvõi iganädalaselt, seega ei pea endale mitte midagi keelama. Muidugi peab mainima, et toitumiskavas on pea kõik toidud, millest võib kaalulangetamisel unistada. Mõtle vaid, mida süüa tahaks ja see on seal tervislikumas võtmes olemas. Ning see teebki toitumiskava järgimise väga mugavaks ja lihtsaks.

Svetlana kaotas Fitlap toitumiskava abil 50 kilogrammi

Minu teekond kindlasti veel jätkub, kuid juba need muutused, mis on toimunud, on mu elu teinud palju toredamaks ja aktiivsemaks. Nüüd trenni 3-4 korda nädalas, aasta tagasi ma ennast sellisena veel ei näinud. Liikuma peab ja mina enda jaoks avastanud erinevaid trenne mida ma nüüd väga naudin. Jõusaal, jumping ja bodyart on trennid, kus käin. Minu muutus ei ole mitte ainult välimuses, aga ka mõttemaailmas!