Alustasin Fitlapi toitumiskava järgimist 20. juunil 2021 a, kui kaalusin 126 kilogrammi. Kuue kuu pärast näitas kaal 101 kg ehk olin poole aastaga kaotanud 25 kg. Fitlapi toitumiskava juures meeldib mulle kõige enam, et see on väga mitmekülgne. Valida saad nii kiireid retsepte kui ka midagi erilisemat ja aeganõudvamat, just nii nagu parasjagu endal soovi on. Suurepärane võimalus on see, et retseptides saab toiduaineid asendada. Kaalulangetamisega on kaasnenud positiivsed muutused, näiteks on tulnud rohkem energiat ja enesekindlust.

Toitumiskava kasutamisega alustamiseks pole kunagi õiget ega valet aega. Ise alustasin täpselt enne jaanipäeva ja nüüdseks suutsin oma vahepealse eesmärgini jõuda. Kava kasutamise juures on oluline meeles pidada, et ei tohi alla anda, kui isegi vahepeal libastud, vaid tuleb lihtsalt jätkata sealt, kust pooleli jäi. Hea on see, et kui tuleb millegi erilise isu, mida tõesti toitumiskavas ei ole, siis saab kasutada kavavälist toidukorda. Seda saab teha kasvõi iganädalaselt, seega ei pea endale mitte midagi keelama. Muidugi peab mainima, et toitumiskavas on pea kõik toidud, millest võib kaalulangetamisel unistada. Mõtle vaid, mida süüa tahaks ja see on seal tervislikumas võtmes olemas. Ning see teebki toitumiskava järgimise väga mugavaks ja lihtsaks.

svetlanarannala
Svetlana on kaotanud Fitlapi toitumiskava abil 25 kg.

Minu teekond kindlasti veel jätkub, kuid juba need muutused, mis on toimunud, on mu elu teinud palju toredamaks ja aktiivsemaks.