Reine Kurema

35 a99 kg ennetulemus 82 kg

Alustasin Fitlap toitumiskava kasutamist 2020. aasta jaanuaris kui kaalunumber oli 99 kg ja hetkel kaalun 82 kg. Oma seatud eesmärk pole veel saavutatud, aga olen praeguse saavutuse üle ka uhke ning jätkan liikumist oma seatud eesmärgi poole.

Olin alustades veidi kõhklev, et kas see ikka töötab. Kuid kunagise klassõe edukat kaalulangetust silmates, sai tema soovitusel valik ikka Fitlapi kasuks tehtud. Ja ma olen selle otsuse üle õnnelik.

Toitumiskava juures mulle meeldib suur retseptide valik ja võimalus toiduaineid vahetada. Saab endale meelepärase menüü koostada vastavalt sellele mille järgi isu on. Ei pea päevast päeva sööma ainult muna ja rohelist salatit. Isegi pannkooke ja kringlit süües saab kaalu kaotada! See on lihtsalt imeline!

Tänu kaalukaotusele olen saanud juurde enesekindlust ja tunnen end palju ilusamana. Energiat on ka palju rohkem kui enne. Enne kaalukaotust vaevasid mind tihti alaselja- ja põlvevalu. Tänu vähenenud kilodele olen vabanenud alaselja valust ning isegi põlved ei valuta enam. Olen rohkem tähelepanu hakanud pöörama liikumisele.

Kogu selle kaalulangetus perioodi jooksul on mul olnud 1x olnud selline periood, kus mõtlesin, et jätan asja pooleli(kuna kaal ei tahtnud üldse alla minna). Aga kuna mul toetav mees siis tema utsitamisel asja ikka katki ei jätnud vaid liikusin vaikselt ikka edasi. Väga palju motivatsiooni saan ka FB toetusgrupist.....vaadates sealseid edukaid inimesi, siis tekib sisse hasart "ma ei saa ju kehvem olla" ja muidugi peab endal ka olema tahtejõudu, et muutus oma elus läbiviia.

Soovin teistele, kes alustavad toitumiskava kasutamist julget peale hakkamist ja  näete, kuidas elu muutub kergemaks ja ilusamaks!

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store