Ragne Teos

34 a82 kg ennetulemus 65 kg

Alustasin aktiivselt jaanuaris 2019. aastal. Stardikaaluks oli sel hetkel 82 kg ning aasta jooksul kaotasin enda kehalt 17 üleliigset kilogrammi.

Toitumiskava juures kõige enam meeldib mulle see, et ma saan süüa põhimõtteliselt kõike. Kui täna tuleb isu ahjukartuli järgi siis seda teengi, valin lihtsalt retsepti "Krõbedad kartulid juustuga" või kui tuleb magusa isu, siis võtan otse poest Fitlapi mango koogi ja sellest täiesti piisab.

Tänu toitumiskava kasutamisele on mu elu muutunud. Mulle meeldib see mida ma näen peeglist ja muidugi komplimendid, mida ma saan. Lisaks on riideid kergem leida. Lastega on kergem tegeleda, sest jõuan nendega koos joosta ja mängida nt palli õues. Trennis on kergem end liigutada ja üleüldse enesetunne igas mõttes on palju parem ja positiivsem.

Muidugi peab sel teekonnal olema ka motiveeritud. Kui see on muutnud elustiiliks siis ei pea naljalt enam seda motivatsiooni otsima aga eks enesetunne ongi see, mis mind motiveerib kavas püsima. Kui ma teen patupäeva siis ma järgmisel päeval tunnen end kehvasti st. pole üldse hea olla kuidagi raske ja kõht vahest annab tunda.

Minu 6 nippi alustajale:

  1. Kindlasti tee poodi minnes nimekiri
  2. Planeeri alati mitme päeva toidukorrad ette
  3. Hävita kodus kõik ahvatlused ära
  4. Kindlad söögiajad (kellaajaliselt)
  5. Kui tunned, et kõht jäi tühjaks siis vali koguseliselt suuremad toiduportsud nt bataadihakklihapada.
  6. Soovitan kasutada kindlasti asendamiste nupukest, sest nii saad kasutada kodus olemasolevaid toiduaineid, mis jäi ehk eelmise päeva toidust alles. Nii väldid toidu ära viskamist.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store