Toitumiskavaga alustasin 28.08.2019, kaalusin siis 92 kg. Nüüd aasta ja 3 kuud hiljem kaalun 65 kg. Olen kaotanud enda kehakaalust 27 kg.

Fitlapi kava juures meeldib kõige rohkem vaheldusrikkus, retseptide rohkus, võimalus leida endale sobivad toiduained, vabavara. Nälga ei pea tundma. Ja see, et oma kaalu kohaselt kõik ained paigas on, ainult kaalu ja tee söök valmis. Veel on mugav see, et on leida palju valmistoite söögikohtades ja kauplustes.

Kaalukaotusega koos on tulnud kergus, liikuda, tantsida. Käin nüüd näiteks aeg - ajalt jooksmas. Olen teadlik oma toitumismustritest ja oskan nendega elada. Kõik need toiduga lohutamised, tähistamised, turvalisuse otsimised saab ka tervislikult läbi teha, Fitlapiga on see võimalik.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Merle Toompark
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Merle Toompark

Mul pole raskeid hetki rohkem olnud, kui ema juures käies, kes kogu aeg mulle süüa pakub. Tema tehtud kaneelisaiad ja pannkoogid on maailma parimad. Muidu on kaalulangus mind pidevalt motiveerinud ja olen kava jälginud täpselt - kui kavas, siis grammipealt. See on aidanud hoida 500 grammist kaalulangust ka näiteks jõuluperioodil. Ka aitavad patutoidukorrad - kui on ikka suur isu millegi järele, mis kavasse ei kuulu, siis lasen end patukorral vabaks ja söön isu täis. Viimasel ajal polegi eriti isusid.

Minu 5 nippi Sulle:

  1. Kõigepealt osta endale hea toidukaal.
  2. Ole kava jälgides täpne. Mina kaalun kõik toiduained grammi täpsusega.
  3. Innusta end ise - iga kaotatud gramm vaata üle. Näiteks 400 grammised margariinipakid on hea näide. Kui oled nädalaga sellise karbitäie kaotanud, on ka juba väga hästi, isegi pool sellest sobib suurepäraselt.
  4. Kui  tahad näksida, kasuta vabavara. Pane kapsas, kurk ja tomat käeulatusse.
  5. Liigu ja joo vett.