Alustasin Fitlap toitumiskava kasutamist 22.11.2022, kuid olen ka varasemalt Fitlap toitumiskava kasutanud. Uue tõuke alustamiseks sain, siis kui saime kätte perepildid. Käisime iga aastasel pildistamisel ja kui pildid minuni jõusid olin pehmelt öeldes shokis. Pilte nähes teadsin, et pean kohe midagi ette võtma. Nagu ise armastan öelda olin nagu väike põrsas seal piltidel. Kaalusin siis 110 kilogrammi. 9 kuuga olen kaotanud oma kehakaalust 22 kilogrammi.

Mulle meeldib Fitlapi juures endiselt see lihtsus ja võimalus kodusolevast saada maitsev kõhutäis. Juba esimesel korral köitis Fitlap mind oma tuttavate maitsetega toitumiskavas, ei mingid keeruliste hääldustega nimesid ja kalleid toiduaineid. Mis saab veel parem olla kui sul on võimalik näiteks kartul makaroniks vahetada või singi asemel hakkliha toidu sisse pista. Fitlap on lihtsalt nii hea abi söögitegemisel, sööd vastavalt sellele, mida sa tahad süüa, otsid toidu enda maitse järgi ja vajadusel kohendad selle ümber.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Merit Sepp
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Merit Sepp

Kaalukaotus on minu elu kvaliteeti tõstnud ja minu füüsis on nii palju parem  Ma jaksan kõndida ja ma ei pea enam poes käies otsima alati kõige suuremat suurust. Samuti märkavad seda ka teised ja see on samuti väga meeldiv.

Tänaseks on suur motivaator just see sama pilt mis mind tegutsema pani. See tuletab mulle meelde milline ma olla ei soovi ja miks ma seda kõike teen. Samuti olen tänaseks saanud ka motivatsiooni elukaaslase näol, kellega koos nüüd kava jälgime ja loodan, et saan juba paari kuu pärast meie mõlema saavutustega uuesti teie ette tulla ja jagada meie lugu.

Minu 5 soovitust teistele:

1. Olen tänaseks endale selgeks teinud, et me oleme endale ise kõige paremad motivaatorid, sest me ju langetame iseenda heaolule mõeldes kaalu.
2. Ära otsi vabandusi, sest mitte kedagi teist see ei huvita ja iseendale vabandusi mõelda pole mõtet.
3. Kui libastud siis see on okei. Hommikul ärgates mine jälle oma rajale tagasi.
4. Valmista söök oma isude järgi. Kui magusaisu, siis tee magusaid sööke.
5. Vii ennast väikeste samudega vormi, sest kokkuvõttes sa kõnnid pika maa maha ja tulemus on magus: ei oma tähtsust, kui suurte sammudega keegi teine sinna jõudis. Tunne uhkust oma saavutuste üle.

Loe ka Kaisa tagasisidet, kes kaotas toitumiskava abil 18 kg.

Kui sul veel ei ole Fitlap toitumiskava kasutajat, siis loo endale TASUTA konto siin! Kingime sulle alustamiseks 3 päeva kasutusõigust, et saaksid oma teekonda kohe alustada.