ru-flag

Merit Sepp

29 a110 kg ennetulemus 92 kg

Minu teekond Fitlap.ee toitumiskavaga

Alustasin Fitlap.ee toitumisakava kasutamist 8. aprillil, kaaludes 110 kg. Enne seda kasutasin palju erinevaid toitumiskavasid, paraku hakkas nende kavade puhul vastu pidevalt sama toidu söömine või sisaldas kava liiga kalleid toiduaineid ja keerulisi toite, mida vastsündinud lapse kõrvalt oli raske valmistada. Mul on siiras rõõm, et mu sõbranna mulle Fitlapi tutvustas.

Nüüd, pool aastat hiljem, olen juba 18 kg kergem, lisaks sellele olen kaotanud ka hulgaliselt sentimeetreid. Näiteks oli alustades mu keskkoha ümbermõõt 125 cm, millest nüüd on kadnud 37 cm.

Kaalulangetus on mind muutnud enesekindlamaks, samuti on mu enesetunne palju parem kui varem. Tore on ka see, et riided istuvad paremini seljas ja peeglisse vaadates ei näe enam ümarat nägu ja kõhtu, mis üle püksiääre ulatus.

Fitlap köitis mind oma tuttavate maitsetega toitumiskavas, ei mingid keeruliste hääldustega nimesid ja kalleid toiduaineid. Mis saab veel parem olla kui sul on võimalik näiteks kartul makaroniks vahetada või singi asemel hakkliha toidu sisse pista. Fitlap on lihtsalt nii hea abi söögitegemisel, sööd vastavalt sellele, mida sa tahad süüa, otsid toidu enda maitse järgi ja vajadusel kohendad selle ümber.

Fitlap.ee-toitumiskava-tagasiside-Merit-Sepp

Minu 5 soovitust teistele:

1. Olen tänaseks endale selgeks teinud, et me oleme endale ise kõige paremad motivaatorid, sest me ju langetame iseenda heaolule mõeldes kaalu.
2. Ära otsi vabandusi, sest mitte kedagi teist see ei huvita ja iseendale vabandusi mõelda pole mõtet.
3. Kui libastud siis see on okei. Hommikul ärgates mine jälle oma rajale tagasi.
4. Ära võta teiste edust endale sihtmärki, sest kui sa sama teha ei suuda siis võib pettumus su taas libastumiseni viia.
5. Vii ennast väikeste samudega vormi, sest kokkuvõttes sa kõnnid pika maa maha ja tulemus on magus: ei oma tähtsust, kui suurte sammudega keegi teine sinna jõudis. Tunne uhkust oma saavutuste üle.

Loe ka Kaisa tagasisidet, kes kaotas toitumiskava abil 18 kg.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store