Mari Talvik

33 a76 kg ennetulemus 63 kg

Fitlapiga olen langetanud kaalu kokku 3 korda (2x peale rasedusi). Liitusin esimest korda 2018. aasta alguses. Sel korral oli minu algkaaluks 76 kg, alustasin 1. juulil 2020 aastal, nüüd olen saavutanud elu parima vormi ning kaalun 63 kg, selleks läks mul aega veidi üle poole aasta. Kokku kaotasin selle ajaga 43.3 cmi!

Mulle meeldib et Fitlap areneb kogu aeg ja kasutajatele luuakse üha enam võimalusi iseenda tervise üle kontroll võtta. Lisaks meeldib "Loo oma retsept" funktsioon ja asendusvõimalused.

Kaalukaotus on mu elu muutnud väga palju! Energiat ja entusiasmi on rohkem. Olen elu parimas vormis (isegi peale laste sündi) ja mulle meeldib enda peegelpilt. Mul on uued sihid ja eesmärgid, julgust nendega tegeleda ja juba tegutsengi.

Mind päriselt rõõmustab kui keegi leiab minu loost innustust ja vastan hea meelega küsimustele. Suur eesmärk on ju see et meie ühiskond oleks tervem ja õnnelikum, et meie lastel oleksid head eeskujud (terved ja tegusad vanemad).

Minu 3 nippi, kuidas leida motivatsiooni:

Toetusgrupid - Fitlapi suur toetusgrupp, meie enda neljaliikmeline tugigrupp, minu armas pere. Nemad aitavad edasi liikuda, ei kujutaks ette üksinda nokitsemist.

Motivatsioonipilt  - foto, millel olen õnnelik ja enda välimusega rahul.

Vaheetapid - kui tundub et asi ei edene, siis tasub vaadata korraks tagasi. Tihti peale märkan, et suur töö on juba tehtud.

 

Minu 5 nippi teistele kasutajatele ja alustajatele:

  1. Pane kirja konkreetsed eesmärgid, mis on mõõdetavad.
  2. Hoolitse enda une eest! Maga unetunnid täis.
  3. Alusta koos kaaslasega, sest siis tekib väike sotsiaalne kohustus ja ei löö käega kui peaks esinema takistusi.
  4. Motivatsioon peab hiljem juba sinu enda seest tulema.
  5. Ära võrdle end teistega!

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store