Ken Pikkma

26 a140 kg ennetulemus 104 kg

Alustasin uuesti kava jälgimist 27. juuli 2020. Otsustasime abikaasaga, et nüüdsest proovime taaskord. Selleks hetkeks näitas minu kaal 140kg.
5 kuud hiljem vaatab kaalult vastu number 114 kg ning järgmise 3 kuuga kaotasin veel 10kg.

Fitlapi oleme teinud vaheldumisi juba mitu aastat, kuid alati on see pooleli jäänud.

Fitlapi toitumiskava juures meeldib kõige rohkem just erinevate toitude olemasolu ja tegelikult ei pea millestki puudust tundma. Need võimalused, mis praeguseks juba kättesaadavaks tehtud on lihtsalt suurepärased. Teiseks on toiduainete asendamine meie üks lemmik funktsioone, tänu millele on võimalik kapis olevad toiduained ära kasutada. Lisaks veel app tänu millele on kava jälgimine lihtne ja kiire.

Kaalukaotus on elu muutnud meeletult palju. Nagu ilmselt paljudel oli ka minul enesekindlusest palju puudu ja sellele aitasid kaasa erinevad terviseprobleemid (selja- ja puusavalud). Mõtteviisid ja vaimne tervis on läbinud isegi suurema muutuse kui kaalunumber. Olen leidnud endas motivatsiooni ja soovi toituda tervislikult ning anda kehale ka füüsilist koormust.

Rasketel aegadel tuleb meeles pidada enda eesmärki ja viia mõtted mujale. Tuleb leida endale hobid, millega tegeleda, sellisel juhul sa naudid kogu protsessi ja ei tekigi loobumise mõtet! Eelkõige algab kõik siiski mõtlemisest ja kui see etapp on ületatud, suudad Sa kõike!

Minu nipid kavas püsimiseks:

  1. Mõtle läbi enda eesmärgid!
  2. Kindlasti tee menüü võimalusel terveks nädalaks valmis, et vältida hilisemaid poeskäike (+rahakott tänab sind!)
  3. Alusta lihtsamate retseptidega- hiljem jõuad katsetada küll ja veel 😊
  4. Võta üks päev korraga!
  5. Leia endale kaaslane, kellega teekonda jagada! Koos on  palju palju lihtsam.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store