Esimest korda liitusin 2016 aasta märtsis. Esimene laps oli siis peaaegu 2-aastane ja suurem kärutamise aeg oli läbi saanud. Tahtsin kaalu veelgi langetada, kuigi rasedusekilod kadusid ka kärutades üsna kiirelt, siis kava jälgimine ei õnnestunud ja loobusin. Peale teist last rasedusekilod nii kiirelt ei kadunud. Püüdsin ikka liikumisega soovitud kaalu langetada. Liitusin ka väljakutsega" iga päev 5km". Kaal isegi langes, kuid mitte nii palju kui oleksin tahtnud. 2019 aasta murdsin jalaluu ja kõndimisega oli peaaegu aastaks paus. Kõndimisega kaotatud kilod tulid tagasi ja rohkemgi.

2021 aasta veebruaris nägin juhuslikult Fitlapi pakutavat võimalust  toitumiskava tasuta proovida. Liitusin ja sobis. Märtsis võtsin aastase paketi. Ju siis olin seekord valmis. 2022 aasta märtsis pikendasin taas aastaks. Tõuke andis soov kaalu langetada, et end oma kehas hästi tunda.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Kati Valdaru
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Kati Valdaru

Minu elu Fitlapiga...

Fitlapis kasutan väga palju retsepti loomise ja tuunimise võimalust. Lisaks on toitumiskava kasutamise väga lihtsaks teinud triipkoodi ja toitumispäeviku kasutamise võimalus. Kui alustades tegin endale eraldi ja perele eraldi siis nüüd püüan ka üha rohkem retsepte kohandada ringi kogu perele sobivaks.

Tänu kaalukaotusele tunnen end oma kehas kergemalt. Liikuda on lihtsam. Hetkel on ka energiat rohkem kuigi vahepeal oli pidev väsimus, aga siis pidasin nõu Fitlapi tugitiimiga ning nende soovitusel suurendasin oma  kaloraaži. See muudatus on hästi mõjunud. Kaalukaotus on pälvinud tuttavate ja ka võõraste inimeste tähelepanu. On harjumatu saada komplimente, kuna varem pole seda väga olnud.

Rasketel hetkedel kui on raske kavas püsida, siis mõnikord annangi kiusatusele järgi ning võtan päeva vabalt kui vaja. Tuletan omale meelde, et olen kõigest inimene, kel on omad nõrkused. Pole mõtet jääda põdema selle pärast( kuigi vahel teen ka seda)vaid selg sirgu lüüa ja edasi sammuda. Toeks on ka pere, kes järjest rohkem sellega kaasa tuleb.

Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Kati Valdaru
Fitlap.ee toitumiskava tagasiside Kati Valdaru

Minu nipid toitumiskavaga alustamiseks oleksid:

  1. Võta rahulikult ja ära muretse ülemäära.
  2. Selleks, et see õnnestusks peab ise valmis olema. "Klõps"oma peas peab olema ära käinud. End liialt sundida pole mõtet.
  3. Ära loobu täiesti kui mõni päev ei õnnestu nii hästi kui tahad. Päev läheb nö "lappesse". Minulgi on mõni nädal "lappes" päevi rohkem kui tahaks.
    Iga päev alustan taas ja vaatan kuidas läheb.
  4. Mina püüan teha toitu mitmeks toidukorraks ja ka tööle kaasa võtta.
  5. Tänu triipkoodi ja retsepti tuunimuse võimalusele saan sättida toorainete koguseid nii, et ei tekiks toidujääke.

Alusta ka Sina oma edulugu. Kui Sul ei ole veel Fitlap toitumiskava kasutajat, siis tasuta kasutaja saad luua siin!
Lisaks saad ka 3 päeva kasutusõigust, et veenduda, et Fitlap on just Sulle mõeldud.