Olen 26-aastane kahe väikse lapse ema. Fitlapi konto tegin mõned aastad tagasi, kui oli kampaania, kus sai 3 päeva toitumiskava tasuta proovida. Sinna see katsetus aga tookord jäigi. Pärast seda sain väikese aja jooksul 2 last, kellega võtsin mõlemal juhul rasedusega üle 20 kg kehakaalus juurde. Pärast teise lapse sündi otsustasin, et samamoodi toitudes ma enam endise mina juurde naasta ei suuda. Seetõttu alustasin taas Fitlapi teekonda, seekord ostes juba ise kasutusaega. Alustades kaalusin 77 kg, tänaseks 67 kg. Kaalukaotusega nähtavale tekkinud liigsest nahast sain lahti tänu kõhuplastikale.

Kõige rohkem meeldib mulle fitlapi juures see, et saan koos nädala menüüga valmis ka poenimekirja. See säästab väga palju aega.

Kaalukaotus on andnud mulle tagasi enesekindluse, mille kaotasin peaaegu täielikult pärast rasedusi ja kaalutõusu.
Rasketel hetkedel vaatan tagasi neid pilte, mida aasta tagasi endast tegin, ning tean, et ei taha enam kunagi sinna sügavasse auku langeda.

Minu 5 nippi, mis toitumiskavaga alustamist ja sellel püsimist aitaksid:

  1. Tee kindlasti endast alustades fotod.Võid isegi mõõdud võtta. Nendelt näed enda välist muutust kõige paremini.
  2. Ära kaalu ennast liiga tihti, piisav on kord nädalas. Ole kannatlik ja järjepidev. Tervislik kaalulangus ei tulegi üle öö.
  3. Kõige kergem kava juures püsida on teha terve nädala menüü valmis ja osta toiduained kappi valmis. Siis ei teki keset nädalat ja tegemisi kiusatust kiireid näkse ja ebatervislikke valikuid teha.
  4. Ära unusta endale lubada ka patutoidukorda. Sellega saad kord nädalas siiski end korraks lõdvaks lasta.
  5. Tunnusta end iga väikese ja suure edusammu eest, lihtsalt mitte toiduga!