ru-flag

Getrin Halling

28 a121 kg ennetulemus 95 kg

Alustasin Fitlap toitumiskava kasutamist 22.01.2020. Esialgu kasutasin tasuta prooviperioodi ning pärast seda juba pikendasin kava kasutusaega. Alustades kaalusin ma 121 kg ning pool aastat hiljem kaalun juba 26 kg vähem. Muidugi minu eesmärk ei ole veel täidetud ning kaalunumber peab muutuma väiksemaks.

Mulle meeldib Fitlapi juures kõige rohkem see, et ma saan toiduaineid vahetada, teha ühest retseptist hoopis teise toidu. Mulle meeldib, et saan sinna lisada ka oma pereliikmed sisse ja siis teha kõigile sama toidu. Tore on ka see, et nii paljud toiduaineid on vabavaras. Lisaks sellele saab kõht ilusti täis ja portsud on parajad. Samuti on seal palju toite, mille saan lihtsalt ja kiirelt poest haarata valmistoiduks.

Kaalukaotus on minu elu väga muutnud. Tunnen end paremini, riidenumber on vähenenud 4 numbri võrra. Tunnen end enesekindlamana ja uhkena, et olen sellise tee läbinud. Muidugi saan rohkem komplimente ning inimesed on positiivselt üllatunud minu muutust nähes. Ma ei pea enam oma keha varjama lohvakate riietega, vaid saan ka kanda ümberriideid, sest tunnen ennast hästi. Kõige toredam on vaadata vanu pilte ja kapis seisvaid suuri riideid ning mõelda, mis ma saavutanud olen.

Motivatsiooni kavas püsimiseks annab see, et näen et kaalunumber langeb ja riided istuvad paremini seljas. Peegelpilt annab ka palju juurde, kui on raske hetk.

Minu 5 nippi, mis aitavad toitumiskavaga alustada ning tervisliku toitumise teel püsida:

  1. Vii lähedased kurssi oma eluviisimuutusega, et nad saaksid sind toetada ja tagant utsitada.
  2. Püsi kavas, kaalu toite ja näed tulemusi üsna kiirelt. Trenn juurde ja esimese nädalaga on suur muutus juba.
  3. Sina ise pead suutma ennast paremaks inimeseks muuta. Mitte keegi teine ei saa seda sinu eest teha.
  4. Tee toidukorrad ette valmis, nii on kergem ja ei teki tunnet, et viibid pidevalt köögis.
  5. Liitu fb toetusgrupiga, see annab ülipalju motivatsiooni juurde, sest näed teiste edulugusid ja saad alati tuge küsida.

 

 

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store