Eve-Liis Oja

29 a81 kg ennetulemus 68 kg

Olen 29 aastane 3 lapse ema. Alusatasin fitlapiga kui kaal näitas juba numbrit 81 kg ja siis sai minu mõõt täis ja otsustasin midagi ette võtta. Nii alustasingi Fitlapiga septembris 2019 ja jõudsin oma seatud eesmärgini, mis oli 68kg, 2019 aasta detsembri lõpuks. Kokku kadus minu kehalt 13 üleliigset kilogrammi.

Minu elu Fitlapiga...

Fitlapi juures meeldib väga, et on ka väga lihtsaid retsepte mida saab tõesti kiirelt valmistada. Kaalukaotus on mõjunud väga positiivselt minu enesehinnangule, vaatan peeglisse ja olen rahul sellega mis mulle sealt vastu vaatab. Motivatsiooni aitas hoida üleval see, et tegime kava koos sõbrannaga ja motiveerisime üksteist.

Tuli ka ette raskemaid momente, kus 100% kavas ei püsinud aga ei lasknud tujul langeda vaid püüdsin järgmine päev jälle rohkem kavas püsida.

Minu nipid:

  • Teen enamus toite tervele perele ja seejuures arvestan toidukoguse alati enda lihakoguse järgi. Kui mul on 500g kanafileed, siis jagan selle oma kogusega ja saan teada mitu oma toidukorda teen. Võtan valmistoidust oma koguse ja ülejäänud pere võib süüa nii palju kui soovib.
  • Teine nipp on see, et teen alati õhtusööki nii palju, et saan ka järgmise päev lõunasöögi tööle kaasa võtta.
  • Kolmandaks, kiiretel aegadel ei lase ennast kõigutada ja valin hästi lihtsad retseptid.
  • Neljandaks, kui õhtusöögiks midagi sellist mida ei jagu järgmiseks päevaks lõunaks kaasa, siis keeda näiteks makaronid ja viiluta sink ja juust ja lõuna olemas, saab tõesti kiirelt valmis ja ei pea midagi kavavälist sööma. Või vali mõni võileivaretsept või muu kiiresti valmiv roog.
  • Viies ja kõige tähtsam nipp, ära leia vabandusi miks ei saa alustada vaid leia põhjused miks just nüüd on õige aeg alustada!

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store