Alustasin seekord 2021 novembris. Kaalusin alustades 100 kg. Kõige suurema tõuke andis alustamiseks see, et jalad valutasid, kummardamisega olid probleemid, ei saanud enam botase paelu ja saapalukke ilma hirmsa pingutuseta kinni. Vererõhk tõusis kõrgemaks. Üleüldine ensestunne oli nigel, olin nagu laisk kapsauss, kes ei suuda end liigutada.

Nüüd ca 10 kuud hiljem seda lugu siia kirjutades olen 15 kg oma kehakaalust kaotanud. Tänu kaalulangetusele on minu üleüldine enesetunne on palju paranenud, vererõhk on langenud, jalad ei valuta, kummardamine ei tekita erilisi vaevusi kui saapalukk vaja kinni tõmmata. Energiat on palju rohkem.

Fitlapis mulle meeldib kõige rohkem see, et retsepte on nii palju ja et neid võib oma äranägemist järgi asendada, asendusi on nii palju et midagi leiab ikka millest korralik söök valmis teha. Meeletult meeldib funtksioon, kus saab oma retsepti koostada, miski ei jää külmkappi seisma, kõik saab ära kasutada.

Kui mul tekib raskeid hetki, siis tuletan endale meelde, et lastelastega liikumine ja tegelemine on väiksema kaalu juures palju kergem.

Minu 5 soovitust teistele:
1. Mõtle sellelem et sinu tervemas kehas on palju rohkem energiat ja sa näed ka naiseliku edevusega mõeldes palju parem välja.
2. Vaata kapis oma ilusaid riideid, mis enam hästi selga ei mahu! Ainult natuke oleks maha vaja saada ja need on jälle seljas ilusad.
3. Minul vererõhk ja veresuhkur need, mis palju kõiguvad, tervisliku toitumisega olen selle kõik kontrolli alla saanud.
4. Just see, et kehakaalu vähenemisega kaovad paljud vaevused, näiteks jalavalud.
5. Fitlapi toidud on ju tegelikult nii maitsvad ja sobivad kogu perele.