Alustasin Fitlapi kasutamist 2021. aasta jaanuaris. Kaalusin siis 70 kg. Kaotasin 10 kuuga enda kehakaalust 20 kilogrammi. Tõuke alustamiseks sain sellest, kui nägin piltidelt ennast kui tüse ma olen ja samuti mu kaalunumber hirmutas mind. Olen siiski 157cm pikk ja mulle üldse ei meeldinud, milline ma välja nägin ja milline oli minu kaalunumber.

Mulle meeldib Fitlapi toitumiskava juures kõige rohkem see, et toite on võimalik väga lihtsasti valmistada ning on ka väga maitsvad. Oli ka palju asju mida ma ei söönud enne kavaga alustamiseks, aga tänu Fitlapi kavale avastasin enda jaoks palju uusi maitseid. Samuti on ka võimalus midagi kiiret valmistada ja just suvekuudel kui on kõige rohkem ahvatlusi ning kuumad ja kiired ajad.

Kaalukaotus on minu elu väga palju muutnud. Olen nii uhke enda saavutuse üle. On hea minna poodi ja osta endale 2 suurust väiksemad riided ning samuti on ka väga hea end peeglist vaadata. Tervis on ka palju parem ja on rohkem jõudu igapäevaste asjadega tegeleda. Nüüdseks olen harjunud hoidma enda toidukordade vahet 3-4 h. Olen eemale hoidnud rämpstoidust ja asendanud selle tervisliku toiduga.

Mul endal ei ole probleeme motivatsiooniga. Pigem kui nägin, kuidas mu keha ja kaal muutuvad, siis see andis mulle veel rohkem jõudu ja motivatsiooni juurde. Eks ikka lubasin ka endale patupäevi, aga enam jaolt olin 99% kavas.

Minu 5 soovitus Sulle:

  1. Kui sa pole rahul iseendaga, siis pole kunagi hilja ennast käsile võtta.
  2. Sa ei pea kohe suurelt kaalulangetamist ette võtma.
  3. Piisab väikestest sammudest.
  4. Ole aktiivne.
  5. Kõndimine aitab kaalulangetamisele väga palju kaasa. 🙂