Fitlapi kava olen ostnud ma korduvalt ja korduvalt. Kuid ikka ja jälle jäid nad sinna kus olid. 2021.aasta alguses ostsin taas 12+3 kuud paketi ja mõtlesin, et saagu mis saab aga ma pean hakkama saama. Ma ei oodanud enam esmaspäeva nagu tavaks oli saanud, et esmaspäeval hakkan tubliks. Ei, selleks päevaks sai mul kolmapäev. Minu algkaal oli ~98 kg vahepeal. Sellel ajal ma kaaluga eriline sõber ei olnud, sest ei tahtnud näha neid suuri numbreid seal. Hetkel on kaalunumbriks saanud 70 kg (hipp-hipp-hurraa), sellist numbrit ei osanud ma kohata ka oma kõige suuremas unistuses.

Fitlapi juures meeldib mulle, et retsepte on palju. On lihtsaid ja keerukamaid. Saab poest osta ja kohe süüa. Olen valinud endale ja oma perele sellised söögid, mida kõik sööme hea meelega. 

Kaalukaotus on andnud mulle palju energiat juurde. Jõuan ja tahan tegutseda võrreldes varasema ajaga palju rohkem. Saan kanda riideid millest ma varem vaid unistasin, kuna need ei mahtund lihtsalt selga, kuna nii suuri numbreid ei tehtud. Olen saanud väga palju komplimente, et näen hea välja, see annab motivatsiooni, et jätkata.

Rasketel hetkedel tuletan endale meelde, et olen ju juba nii palju saavutanud, et milleks nüüd alla anda. Tunnistan, et murdumis momente pole mul olnud. On olnud mõned päevad kus toitun kavaväliselt,kuid püüdes alati teha tervislikke valikuid. 

Mis on Sinu  5 nippi, mis aitavad toitumiskavaga alustada ja tervisliku toitumise teel püsida?

1. Tahtmine ja soov peab endal olema. See "plõks" peab ära käima.

2.  Ära sea endale alguses liiga suuri eesmärke, kõik läheb sujuvalt.

3. Luba vahest ka mõni patukord

4. Ole järjekindel

5. Kiida ENNAST