ru-flag

Pole loobuda proovinud

Üle pika aja taas üks kirjutis. No ei tule vaimu peale kirjutamiseks, mis teha. Nüüd sain sõbrapäeva puhul seitse tasuta päeva kasutusaega lisaks ja olen siin vaid ühel korral käinud. Valisin vist vale aja tasuta päevade kasutamiseks...

Aga siis kuidas olen hakkama saanud? Ikka samad vanad asjad , toitumises enamasti juba läbiproovitud ja mugavad retseptid. Pole ju vist erilist mõtet asja keeruliseks ajada ning siin aina tuhnida ja vahetada ja sobitada. Ehkki - äkki just see tuhnimine annaks uut hoogu minu ponnistustele.

Võrreldes eelmise postitusega olen siiski suutnud kaks kilo kuhugi poetada. Viimane postitus on olnud juba novembris angry

Ei ole just palju, kuid lähenen aeglaselt ja kohe ikka väga aeglaselt oma unistuste kaalule, milleks justkui 65. Tegelikult on iga number, mis alla 70-ne jääb juba saavutus. Aeg-ajalt tikub küll pähe mõte - milleks seda vaja on, vanamutt? Siis need rohked reklaamid - rasvaimu ja lame kõht, lisaks mis peenikesed kreemid ning vahad kõik veel selle peki kõhult ära võtavad. Paar seanssi siin meie laual sinise lambi all ja hoplaa - uus ning sale inimene valmis!! 

Ei usu imedesse, ikka põhiline asi on oskus suu õigel ajal kinni panna söögilaua ääres. Ma muide ei ole ka seda tüüpi, kes sööks suure kausitäie rohelist kalorivaba salatit näiteks.

Seega - enamasti  ikka tavaline võiku erinevate lubatud asjadega hommikul, kerge piimatoode enne lõunat, siis suuremat sorti praad või supp (ikka mõistlikus koguses) ja õhtuks kerge puuvili, pähklid või smuuti või hoopis kama marjadega. Valikut ju on.

Üks muutus siiski on veel. See pulsikell, mis mu vend andis mulle. Olen nüüd lõpuks enam-vähem selgeks saanud, kuidas seda kasutada. Alguses ei leidnudki kohta, kus sammulugeja on. Nüüd tean. Saab panna kerge trnni kirja ja olengi nii teinud mõnikord. Näiteks siis, kui lund viskan hommikuti või kui olen rahvatantsu trennis. Isegi mina vana känd olen jooksmas käima hakanud. Tõsi küll, esialgu vist suurt üle 100 meetri mitte. Järjest, ma mõtlen. Kokku siiski ei tule vist üle poole kilomeetri neid juppe. Ei julge, kardan, et äkki ei jõua joosta ja siis hakkab paha. Enamasti jääb mu aktiivsus kusagile 70% kanti, mõni päev vähem, mõni päev rohkem. Ühel päeval sain siiski ka 100% täis!! Imetore ja nii vahva kohe. Samme tule selleks küll teha umbes 13000. Tantsutrenn aitas sammude ja aktiivsusega tublisti kaasa. Ilma selle trennita ei tuleks aktiivsusest tööpäeviti küll midagi välja.

Aga ma ju jälle proovin ikka kirjutada, hiljem hea numbreid vaadata, et kuidas on läinud. Pärastpoole uurin, kas on lisandunud ka mingeid uusi retsepte.

laugh

 

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store