Ftlap.ee toitumiskava retseptipank
Fitlap.ee toitumiskava retseptipank

Fitlap.ee sisaldab retseptipanka, kus on üle 1000 tervisliku ja matsva retsepti, mille abil on lihtne kaalu langetada. Nende retseptide põhjal on võimalik koostada kümneid tuhandeid just sinu maitse-eelistustele sobivaid retsepte.

Kui soovid, siis saad kõiki retseptipanga retsepte kohandada vastavalt enda maitsele. Selleks tuleb avada retsept ja siis avaneb võimalus vahetada toiduaineid nii, et lõpuks saad just endale meeldiva retsepti. Loomulikult saad vahetada toiduaineid meie soovituste kohaselt, nt sealiha saad vahetada veiseliha vastu, riisi tatra, õuna pirni vastu jne. Selleks oleme grupeerinud kõik retseptides sisalduvad toiduained erinevatesse gruppidesse (süsivesikud, valgud, rasvad).

Lisame uusi retsepte pidevalt ning meie eesmärk on see, et sa leiaksid endale sobivaimad.

Kõikide retseptide koostis on välja arvutatud personaalselt igale inimesele. Välja oleme arvutanud nii kaloraaži kui ka toitainete omavahelise vahekorra (süsivesikud, valgud ja rasvad).

Kui muudad enda kehakaalu või muid andmeid, siis muudame kohe ka retseptis koguseid. Just nii, et saavutaksid endale püstitatud eesmärgid.

Meil on retsepte nii gluteenitalumatuse kui ka laktoositalumatuse jaoks. Samuti saad välistada erinevaid toiduaineid, mida sa ei söö, nt muna, kala jne.

Kõiki retsepte saad vaadata siit