ru-flag

III aasta- märts

Üllatuseks avastasin, et polegi märtsis postitust teinud. Ju siis oli minu jaoks ikka suureks stiimuliks kingitud lisapäev. Uues blogis on ka jube keeruline pilte postitada...ja copy- paste ei kuku  kuidagi välja. 

Kuuga on lahkunud - 400 grammi. Isegi kodukontoris viibimine  17. märtsist ei ole kaasa aidanud. Aga võitlus jätkub. Sentimeetri rihm ütleb küll, et kõht on 3 cm kokku tõmmanud ja puusalt kadunud 2 cm. Need tulemid võivad tulla ka teisest sentimeetririhmast. Nii nagu ka kaal võib olla tegelikult seotud kodus oleva kaaluga, kes valetab ikka rõõmsalt. Aga tänu eriolukorrale ei saa niipea kokku oma teiste riistadega.

Kuu alguses tühistati paar lähetust. Siis otsustati meid kodukontorisse saata. Nüüd läheb juba kolmas nädal ja juba paari päevaga sain aru, et tegelikult tahaksin tööle. Tahaksin korralikult riidesse panna, autoga sõita, kolleegide lolle nalju ja kurje kommentaare... Aga koroona ei lase niipea tavaellu. Oma rumala peaga ei saagi aru, kas parem oleks lõputu õudus (nagu praegu riik on valinud) või õudne lõpp? Rootsi käib mööda õudse lõpu radu ja pole kah nagu eriti miskit hullu- lapsed koolis ja ega surnuidki rahvaarvu kohta nii kole palju pole. Rangete reeglitega Taani ja Norra rahvaarvuga võrreldes isegi parem olukord.

Tühistati teaduskonverents Tšehhis, mis pidi toimuma mai lõpus... Kui nii jätkub, siis ei saa me ka juuli lõppu planeeritud Malta reisile. Ja sellest oleks jube kahju. 

Maailm pole enam nagunii endine. Olen rootsidega nõus, et viirus ei kao enam kuhugi ja me peame sellega, nagu gripigagi, koos elama õppima. Hakkame iga aasta 2- 3 kuud kodus istuma? Hävitame kogu majanduse? Mis saab siis, kui kohe varsti tuleb teine laine? Loodetavasti leitakse toimiv vaktsiin ruttu. (ja mitte USAs, sest siis ei jaksaks teised rahvad seda enale lubada)

Nüüd siis kustuti ka minu FB Fitlapi grupis tehtud kommentaar- solvav ja halvustav. Tahaks teada, keda ma täpselt solvasin, kui ütlesin, et toorvorstid on söödamatud? (Aga ega ei julge rohkem plõksida- kustutatakse üldse ära, aga mul veel 20 kilo minna...)

PS: Kui ma järgmises elus ärkan, siis loodetavasti kassina.

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store