ru-flag

III aasta 07. veebruar

Kõikusin ikka samas kohas, kus eelmisel nädalal. Isegi veidi kaalulisa. Täpsemaid nmbreid ei hakka üldse välja tooma- pole mõtet enda tuju rikkuda. Kusjuures pühapäevast eile õhtuni liikus kaal ilusti allapoole ja lootsin, et nädalalõpu patukaga kogunenu ikka alla läheb ja veidi lisakski. Täna hommikune kaalumine tegi aga tuska- kaal liikunud eilsega võrreldes paarsada grammi ülespoolegi. Ja ometi olin pühapäeva lõunast tänaseni ilusti fitlapis. 

Vaatasin oma kaalukõverat ja olen juba pool aastat samas kaalus kõikunud. Ei saa öelda, et patustamisi pole olnud, aga samas on mu kaalulangus algusest peale samamoodi patukatega segamini olnud ja siiski langenud. Nüüd enam mitte. 

FB lehel olen tuvastanud ohtliku suuna- kui keegi julgebki miskitviisi solvata tõsiusklikke fitlappareid (pildi või sõnaga, pole vahet) kustutatakse ta postitus. Veel samm ja hakatakse ka grupist välja viskama? Kas FB grupp peab olema vaid poliitiliselt korrektne ja laulma ülistuslaulu õigele suunale? Tegu on ju siiski toetusgrupiga- kas see käib vaid kindlalt rajal püsijate kohta? Või võiks seal ka veidi teise nurga alt toetust (ja mõistmist) anda? Sellise ketserliku mõtte eest ootab ka minu blogi kustutamine? 

Nädal möödus küll enam- vähem kavas olles, kuid laupäeval - pühapäeval ööbisime Pärnus Estonia Medical Spas. Olime sõpradega seda juba ammu planeerinud. Nüüd jäi silma soodne pakett, kus lisaks hommikusöögile oli ka õhtusöök hinnas. Spa osa oli küll nigelavõitu- saunad jahedad ja reklaamitud veeduššid ei töötanud. Õhtusöök oli ka pigem haiglamaiguline, kuid maitsev. Eriti hea ja suussulav oli loomaliha. Aga basseinides oli kuidagi igavavõitu- paljud lihtsalt leotasid endid servas seistes.  Hommikul käisime veel kord kõik läbi. Külmavõitu oli.

Tagasi koju sõitsime läbi ühest üleskiidetud vanakraamipoest Are lähedal. Ma pole nii koledaid karjateid vene aja lõpust saati kohanud. Aga rahvast vooris nagu Nigula juurde (laen ühest tuntud filmist) Peaks mainima, et Hulja Vikerkaare poed on paremad. Nii vanu ja räämas asju polegi ammu kohanud. Rahvast oli palju, aga meie küll miskit osta ei leidnud. Träni oli palju, aga ühelgi polnud hinda peal. Müüjal polnud aga selgelt kõigi vaatajate jaoks aega. 

PS: Koerkass mängib õues tütrega peitust. Tunduvad mõlemad olema 3- aastase lapse tasemel. Mees on hakanud endale õhtuti singivõileibu tegema. (Peaksin võtma seda solvanguna?)

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store