Borealise massaažitooli võitja on...

Meil on heameel, et saime koostööd teha Borealise meeskonnaga. Nimelt kõik, kes soetasid toitumiskava paketi perioodil 11.09.2020-11.10.2020 osalesid massaažitooli loosis. Õnnelik võitja saab endale massaažitooli koju terveks kuuks, kui koju ei mahu, siis võib muidugi ka auhinna hoopis näiteks töö juurde viia. Lisaks kingime meie omalt poolt ka terve aasta jagu Fitlap.ee toitumiskava kasutusaega.

Borealise lugu

Aastal 2007 said Austrias Ramsaus toimunud spordilaagris kokku kolm sõpra: toonane Eesti suusakoondise füsioterapeut Lauri Rannama, suusasportlane Timo Simonlatser ja suusataja-füsioterapeut Peeter Kümmel. Laurile jäid Jaapanis Sapporos toimunud suusatamise maailmakarikaetapil silma massaažitoolid ning tutvustas hiljem neid ka Timole ja Peetrile.

Lauri kirjeldas sõpradele, kuidas oli käinud ühes Sapporo tehnikakaubamajas, kus nähtud ja järele proovitud kümmekond massaažitooli jätsid talle sügava mulje. Need oli olnud midagi täiesti teistsugust, mida ei Eestis ega ka mujal Euroopas keegi meist varem proovinud ei olnud. Lauri tõi välja argumendid: et massaažitool on lihtsalt huvitav masin, aga ka näiteks ajasäästlik; ning käis siis välja idee, et võiks neid ju Eestis testida.

Leiti nii tootja kui ka käputäis huvilisi – ja esimese tellimusega läks sedavõrd kiireks, et ettevõtet ennast polnud selleks hetkeks veel valminudki. Suure merekonteineriga saabus 3–4 erinevat mudelit, nende hulgas ka selliseid toole, mis mõeldud avalikule pinnale müntidega töötama. Need samad massaažitoolid, mis meieni esimese konteineriga saabusid, on tänaseni töös ega näita mingeid väsimise märke. Ja seda pärast kümmet aastat avalikul pinnal.

Vaata massaažitoolide ja teiste massaažiseadmete valikut siit!

Borealise massaažitooli võitja...

Meil on hea meel teha teatavaks massaažitooli võitja, kelleks on kasutaja, kes on sooritanud ostu 11.10.2020 kell 9.11. Seega tasub kõigil, kes sel päeval ja kellaajal kasutusaega soetasid, silm peale visata enda e-mailidele, sest õnnelikule võitjale edastame teate just emailile.

Anna kommentaaridesse märku, kas võiksime veel selliseid loosikampaaniad korraldada! :)

Kommentaarid

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store