Väljakutse "5 nädalaga paremasse vormi!"

Mul on hea meel teatada, et jaanuaris stardib uus väljakutse "5 nädalaga paremasse vormi". Väljakutses saavad osaleda kõik ning osalemiseks on tarvis ainult aktiivset toitumiskava kasutusõigust. Siit blogist leiad kogu vajaliku info väljakutse kohta.

1. Mis toimuma hakkab?

Väljakutse "5 nädalaga paremasse vormi" aitab sind tervisliku toitumise rajale või teeb rajal püsimise veelgi põnevamaks. Väljakutse kestab viis nädalat ning igal nädalal keskendume ühele teemale.
Väljakutse teemad:

 • Tervislik toitumine
 • Liikumine & trenn
 • Puhkus & uni
 • Vaimne tervis
 • Harjumused

Iga teema kohta on 9 ülesannet. Ülesandeid saad lahendada endale meelepärasel ajal ja kohas. Ülesannete lahendamine ei pea olema seotud kindla nädala teemaga, vaid võid teha näiteks toitumise nädalal ka teiste teemadega seotud ülesandeid. Kokku on väljakutses 45 põnevat ülesannet.

2. Live-kohtumised

Nagu eelnevalt mainisin, siis iga nädal keskendume ühele väljakutse teemale. Kuigi ülesanded ei ole iga nädalaselt kindlalt määratud, siis live-kohtumised on iga nädal vastava nädala teema kohta. Kokku toimub nädalas 2 live-kohtumist. Üks live-kohtumine on seotud kindla teemaga ning seal jagab toitumisnõustaja informatsiooni vastava teema kohta. Teine live-kohtumine on seotud sinu nädalaga - saad muljetada, kuidas on sinu nädal läinud, jagada oma rõõme ning muresid ja küsida ka toitumisnõustajalt küsimusi.

3. Auhinnad

Selleks, et motivatsioon ei raugeks on meie head koostööpartnerid lisanud auhinnafondi hulgaliselt vingeid auhindu. Iga nädal läheb loosi mõni auhind auhinnafondist. Lisaks on väljakutsel üks eriti vinge peaauhind.

Fitlap väljakutse "5 nädalaga paremasse vormi" peaauhind Narva-Jõesuu Medical Spa pakett kahele Fitlapi nädalavahetusele
Fitlap väljakutse "5 nädalaga paremasse vormi" peaauhind Narva-Jõesuu Medical Spa pakett kahele Fitlapi nädalavahetusele

PEAAUHIND

Peaauhind loositakse välja kõikide osalejate vahel, kes on täitnud ära kõik väljakutse ülesanded. Narva-Jõesuu Medical Spa's Fitlapi nädalavahetus kahele ehk siis võitja saab osaleda Fitlapi nädalavahetusel koos kaaslasega. Fitlapi nädalavahetuse ajal on Narva-Jõesuu Medical Spa's ekslusiivne programm, mille raames valmistatakse igaks toidukorraks Fitlap toitumiskava toite, tehakse trenni ning toimub ka loeng Fitlap toitumisnõustajaga. Lisaks saab nautida spaamõnusid ning pakett sisaldab ka mõnusaid hoolitsusi.

2024. aastal toimuvad Fitlapi nädalavahetused (loe lähemalt siit):

 • 05.04-07.04.2024
 • 07.06-09-06.2024
 • 06.09-08.09.2024

Fitlap nädalavahetused on siiani osalejatele pakkunud ainult imelisi emotsioone. Jagan sinuga ka Fitlapitaja Laura tagasisidet Fitlapi nädalavahetuse kohta - "Alguses olin natuke ärevil, et kuidas seltskonda sulandun ning mismoodi kõik olema hakkab. Kohale jõudes sain kohe aru, et mu ärevus oli asjata. Kogu Fitlapi tiim tegi olemise väga vabaks, kohe tekkis tunne, nagu oleksime pidevalt kõik koos aega veetnud. Loomulikult oli ka Medical spa poolt kogu pakutav väga hästi korraldatud ning kogu programm, inimesed ja see teadlikult iseendale aja võtmine on parim investeering enda tervisesse - igas mõttes. Suur tänu Fitlapile ja Medical spale, julgustan kõiki Fitlapi nädalavahetusel osalema, te kindlasti ei kahetse seda."

TEISED AUHINNAD

Lisaks peaauhinnale loosime välja ka teisi vingeid auhindu. Auhindu loositakse välja kõikide osalejate vahel (selleks tuleb täita iga nädalaselt ära vähemalt 9 ülesannet).

MYFITNESS

Fitlap toitumiskava väljakutse auhind MyFitness
Fitlap toitumiskava väljakutse auhind MyFitness

MyFitnessi poolt on auhinnaks 30-päevane perioodikaart, seljakott, kehaanalüüsi voucher ning väike treeningrätik.

Myfitnessi missiooniks on inspireerida, motiveerida ja toetada inimesi aktiivsele, tervislikumale ning paremale elustiilile läbi regulaarse liikumise. Tutvu MyFitnessi tegemistega siin!

LUMINESCENCE COLLECTION

Fitlap toitumiskava väljakutse auhind Luminescence Collection
Fitlap toitumiskava väljakutse auhind Luminescence Collection

Luminescence Collectioni poolt on auhinnaks 50€ kinkekaart.
Luminescence Colletioni tiim soovib, et iga naine saaks tunda end enesekindla ja ilusana. Luminescence valikust leiad omapäerased ning kvaliteetsed treeningriided. Tutvu valikuga siin!

FERLA

Fitlap toitumiskava väljakutse auhind Ferla
Fitlap toitumiskava väljakutse auhind Ferla

Ferla on väljakutse auhinnafondi auhinnaks lisanud 1 kuu kuuri Ferla jooki (3L). Ferla on fermerteeritud köögivilja jook, mis sisaldab maksimaalselt võimalikus koguses elus piimhappebaktereid ja bifidobaktereid. Lisaks on toode valminud just Eesti köögiviljade ja marjade fermenteerimisel, koos kasulike bakteritüvedega. Toode on kuumtöötlemata ja sellele ei ole lisatud suhkruid, säilitusaineid ega kunstlikke lisandeid.

Ferla toetab miljardite kasulike bakteritega seedimise tööd ja rikastab soolestiku mikrobioomi. Tutvu Ferla toodetega siin!

GIVEN

Fitlap toitumiskava väljakutse auhind GIVEN
Fitlap toitumiskava väljakutse auhind GIVEN

Baltimaade suurim juveeliehete jaemüügikett GIVEN on auhinnafondi lisanud sametist ehtekarbi.

GIVENi soov on tuua ehted inimeste igapäevaellu tuletades meelde, mis on väärtuslik – meile kallid inimesed, väärtuslikud elusündmused ja traditsioonid ning ehete kauakestev väärtus ja mälestus. Givenist leiad laia valiku taskukohaste hindadega kullast ja hõbedast juveeliehteid ja käekellasid igale maitsele nii naistele, meestele kui ka lastele, ainulaadseid kollektsioone ja atraktiivseid kuupakkumisi. Külasta lähimaid GIVEN'i kaupluseid üle Eesti või soeta e-poest.

Tutvu GIVEN'i tegemistega ka Facebookis ja Instagramis.

ASSA NAEL

Fitlap toitumiskava väljakutse auhind Assa Nael
Fitlap toitumiskava väljakutse auhind Assa Nael

Assa Naela tootevalikust leiad erinevad märkmikud. Üks õnnelik võitja saab endale Assa Naela kaalumärkmiku. Kõik Assa Naela ja Assa Lapse märkmikud on sündinud autori enda vajadustest. Tutvu tootevalikuga siin!

MÕNNAKAS

Fitlap toitumiskava väljakutse auhind monnakas
Fitlap toitumiskava väljakutse auhind monnakas

Mõnnakas on meie auhinnafondi lisanud ühe pehme mõnnaka. Mõnnakas on pehmus, mille sarnast sa varem tundnud pole. Mõnnakas sobib kõigile ja kõikjale, sina vali tegevus ja Mõnnakas hoiab sind soojas. Tutvu Mõnnaka tootevalikuga siin!

KASPAR ROONI

Fitlap toitumiskava väljakutse auhind Kaspar Rooni
Fitlap toitumiskava väljakutse auhind Kaspar Rooni

Massaažiterapeut Kaspar on lisanud auhinnafondi 30-minutilise kinkekaardi. Auhinna võitja saab mõnusalt lõõgastava massaaži, mis aitab pärast tööpäeva pingeid maha saada. Lisaks taastab massaaž ka sundasenditest tingitud lihaste lühenemise, võtab ära pingepeavalud ja aitab stressi vähendada. Hoia end Kaspari tegemistega kursis või broneeri aeg!

APOLLO

Fitlap toitumiskava väljakutse auhind Apollo
Fitlap toitumiskava väljakutse auhind Apollo

Apollo pood on lisanud enesearenguraamatu "Otivatsioon". See inspireeriv ja eluliste näidetega rikastatud raamat avab lugeja ees enesearengu teekonna visualiseerimisest ja eesmärkide püstitamisest raskete olukordadega toimetulekuni. Tutvu raamatuga siin!

4. Kas oled valmis?

Esmakordselt toimub väljakutse toitumiskavas sees ehk enam ei pea otsima ülesaneid toetusgrupist. See teeb väljakutses osalemise mugavamaks ning kindlasti ka motiveerib sind rohkem, sest sul on koguaeg ülevaade, millised ülesanded on tehtud ning millised vajavad veel tegemist.

Osalemiseks on tarvis ainult aktiivset toitumiskava kasutusaega ning muidugi tahet oma elus muutust luua, sest ilma kindla eesmärgi ja soovita ilmselt sa väljakutset lõpuni ei tee.

Anna kommentaaridesse märku, kas sina osaled väljakutses?

Väljakutse on nüüdseks lõppenud. Lisan siia blogisse ka ülesanded, mida väljakutses lahendada tuli ehk soovib keegi veel neid läbi teha.

TOITUMINE:

 1. Ole 100% kavas
 2. Tee lõunasöök kaasa
 3. Lisa toidukordadele vabavara
 4. Skaneeri triipkoodi
 5. Tee oma lemmiktoitu
 6. Valmista endale magustoit
 7. Valmista vähemalt 1 toidukord toitumiskava järgi
 8. Keskendu ainult söömisele
 9. Tee endale SOS retseptide nimekiri

UNI JA PUHKUS:

 1. Maga vähemalt 8h
 2. Ole 1 tund enne magamaminkeut nutivaba
 3. Loobu kofeiinist (ära joo kofeiini sisaldavaid jooke vähemalt 6h enne magamaminekut)
 4. Lisa oma menüüsse trüptofaanirikkaid toiduaineid
 5. Tee enne magamaminekut midagi lõõgastavat
 6. Paranda oma unekeskkonda
 7. Ärka esimese äratuse peale
 8. Tee 15-minutiline puhkepaus
 9. Kirjua enne magama minekut üles 3 asja, mille eest oled tänulik

LIIKUMINE JA TRENN:

 1. Tee vähemalt 10 000 sammu
 2. Tee hommikune jalutuskäik
 3. Mine kõikjale ringiga
 4. Tee kodus trenni
 5. Liigu väljas vähemalt 45 minutit
 6. Tee vähemalt 5km jalutuskäik
 7. Naudi talverõõme
 8. Tee täna vähemalt 30-minutiline trenn
 9. Treeni koos sõbraga

VAIMNE TERVIS:

 1. Pane kirja 10 häirivat asja (Võta paber, tee kaks veergu ning kirjuta vasakule 10 asja, mis sind ajavad närvi (või mis sulle ei meeldi) ning paremale poole kirjuta, kuidas saaksid neid asju muuta)
 2. Vii end kohtingule
 3. Märka head
 4. Puhka sotsiaalmeediast ja uudistest
 5. Märka enda tugevusi
 6. Vabane üleliigsest (võid korrastada ka oma arvutit või telefoni)
 7. Kirjuta endale tänukiri ( Kirjuta endale ja oma kehale tänukiri. Kui sa pole päris kindel, kuidas seda kirjutada, siis Irina tänukirja saad lugeda siit!)
 8. Tee seda, mis meeldib
 9. Pane kirja oma eesmärgid

HARJUMUSED:

 1. Tee endale ABC plaan
 2. Mõtle 1 harjumus, mida soovid saavutada
 3. Loo endale positiivne hommikurutiin
 4. Pane kõik kirja, mis on vaja teha
 5. Sea endale vaheeesmärgid
 6. Tunnusta end saavutuste eest
 7. Loo endale 1 harjumus seoses toitumisega
 8. Loo endale 1 harjumus seoeses liikumisega
 9. Koosta endale ostunimekiri

AUHINDADE VÕITJAD*
*Kõiki võitjaid on teavitatud emaili teel.

Myfitnessi kombo võitis Kaire.
Assa Nael kaalumärkmiku võitis Jolanta.
Apollo poolt "Otivatsiooni" raamatu võitis Katri.
Luminescence Colletioni kinkekaardi võitis Olga.
GIVENI sametist ehtekarbi võitis Rahel.
Mõnnaka võitis Annie.
Ferla jooki võitis Eleriin.
Kaspar Rooni massaaži kinkekaardi võitis Janne.

Peaauhinna puhkuse kahele Narva-Jõesuu Medical SPA's Fitlapi nädalavahetusel võitis Anu.

Veebruarikuu väljakutse stardib juba uute põnevate ülesannetega 12.02! Lisainfo peatselt!