Nagu juba varasemalt oleme väljatoonud, siis meie eesmärk on teha tervislik toitumine lihtsaks, mugavaks ja võimalikult paljudele kättesaadavaks. Oma eesmärki saame täita järjest rohkem toredate koostööpartnerite abiga. Usun, et need Mamma hitid on ka Fitlap toitumiskavas täielikud hitid. Siit postitusest leiad kõik 5 hitt-toodet!

UUS! Kanafilee-kartulisalat

Nüüd leiad poeletilt Fitlap ja Mamma ühise koostööna valminud salati, kus ei ole kasutatud majoneesi. Kooresust lisavad hoopis Kreeka jogurt ja hapukoor. Ideaalne võimalus haarata poeletilt kiire ja maitsev kartulisalat. Sobib ideaalselt ka peolauale, seega ei pea just alati ise salati hakkima, vaid saab ka poest maitsva ja tervisliku salati soetada.

Minu meelest ka eriti hea algavaks grillhooajaks, sest kõlab ju väga imeliselt - Mamma kanafilee-kartulisalat koos Fitlap grillvorstidega. Või mis Sina arvad?

Lisan siia ka salatist pildi, et oskaksid seda poest otsida. Hetkel on salat saadaval Coop kauplustes.

UUS! Kartuli-kanasalat kodujuustuga

Tõesti meie salati sarja kuulub ka teine salat, mis samuti ei sisalda majoneesi, kuid sellele salatile annab kooresust kodujuust ning hapukoor. Lisaks oleme salatisse lisanud ka tsukiinit ning porgandit.

Taaskord hea võimalus poest haarata valmistoit, mis on tervislik ja maitsev. Mamma hitid lihtsalt teevad elu lihtsamaks, kergemaks ja mugavamaks. Lisan siia ka sellest salatist pildi, et oskaksid poelettidel seda toodet otsida.

Mamma hitt - valmissupp

Ilmselt ma pole ainus, kes teeb suppi harva sest selle valmistamine võtab sageli lihtsalt liialt kaua aega. Kusjuures ma ise ei olegi kalasuppi valmistanud sest see tundub veel ajakulukam, samas on kalasupid ääretult maitsvad. Mamma tootevalikust leidsimegi valmissupid ning neist sobis ideaalselt toitumiskavasse forellisupp, mida saab ikka korraliku kõhu täie süüa.
Mamma forellisupiga leiad toitumiskavast kaks retsepti - "Forellisupp ja leib" ning "Forellisupp".

Mina tunnen, et sellega oleme taas teinud toitumiskava kasutamise lihtsamaks, mugavamaks ja ka kättesaadavamaks, sest Mamma forellisupp on saadaval igas suuremas toidupoes.

Anna mulle kommentaaridesse märku, kas Sina oled juba Mamma forellisuppi proovinud ja kuidas Sulle supp meeldib?

Jagan teiega ka retsepti.

Forellisupp ja leib
Valmistamise aeg: 1 minut
1 kogus: 375 kcal

Vaja läheb:
325g (1.1 pk) Mamma forellisuppi
50g rukkileiba
25g toorjuustu (rasva 21,5%-24%)
20g hapukoort (rasva 20%)

Valmista nii:
Soojenda supp.
Määri toorjuust leivale.
Serveeri supp hapukoore ja leivaga.

Mamma hitt - pannkoogid

Pannkookide retsepte on meie kavas küll juba üsna palju ning enamasti on neid ka lihtne valmistada, aga alati saab veel lihtsamalt, sest Mamma tootevalikust jäid silma ka kaera-õunapannkoogid. Minu meelest taas on tegu ääretult hea tootega, sest kohe on suvi tulekul ja väga mõnus on võtta kaasa pakk pannkooke ning randa minna. Muidugi võib neid vabalt ka kodus süüa, aga minu jaoks on suur pluss, et neid saab kõikjal süüa ja mugavalt kaasavõtta.

Toitumiskavast leiad Mamma kaera-õunapannkookidega kaks retsepti - kaera-õunapannkoogid (Mamma) ning kaerapannkoogid ja maasikad (Mamma).
Jällegi pean mainima, et neid saab päris arvestava koguse süüa, näiteks kui Sinu kaloraaž on 375 kcal (see on kõige minimaalsem, mis saab olla), saad ära süüa lausa terve paki pannkooke (200g).

Mamma hitt - puder odraga

Kui ma viimati odraputru keetsin, siis ausalt ma ei jõudnud selle valmimist ära oodata, sest nagu teada, siis oder valmib ajaliselt üsna kaua. Mamma puder odraga on tradisiooniline piimas pikalt hautatud puder, seega selle soojendamiseks kulub paar minutit ning juba saabki sööma hakata. Ei mingit pliidi ääres ootamist!

Selle pudru juures on väga hea see, et saab ise lisandid valida. Kui täna tahad magusat putru, siis lisa sellele marju või puuvilju. Kui homme eelistaksid pigem soolast putru, siis saab sellele lisada juustu või hoopis sinki.

Jagan Sinuga ka soolase pudru retsepti!

Odrapuder suitsukana ja fetaga
Valmistamise aeg: 5 minut
1 kogus: 375 kcal

Vaja läheb:
Mamma odra puder 300g
Broilerifilee, suitsutatud (rasva 3,7%) 60g
Feta/Fitaki juust (rasva 24%) 20g
Värske kurk 50g

Valmista nii:
Soojenda puder vastavalt juhistele pakendil.
Tõsta pudru kõrvale suitsukana ja pudista peale feta juust.
Serveeri värske kurgi viiludega.
*Igale toidukorrale võib lisada vabavara toiduaineid, mida kaaluma ei pea!

Anna mulle kommentaaridesse teada, kas Sulle meeldivad siin blogis väljatoodud Mamma hitid? Milline neist toodetest on Sinu lemmik?