ru-flag

Mina ja Fitlap

Olen nüüd kaks kuud siin Fitlap programmis olnud. Just nimel olnud, mitte Fitlap programmi retsepte kasutanud. Loen blogi ja vaatan teiste tegemisi - tulemusi. Jube tublid olete. Suudate iga päev nii mitu toidukorda endale valmistada, kaloreid jälgida. Kõige tipuks veel mööda poode "õigeid" toiduaineid taga ajada. Mina seda kahujuks ei suuda. Lihtsalt ei suuda. Mul kuidagi päevakavaga miskit moodi ei klapi see kokkamine ja kalorite lugemine. Kaalumine klapib küll väga hästi mu päevakavaga. Igal hommiku käin kaalul ja siis olen jälle veidi õnnetu, et vist sai õhtul mõni lisapaluke suhu pandud. Mis teha! 

Mulle ei meeldi kokata. Ei osa seda kunsti nii hästi, et kõik hea meelega sööksid. Toitude maitsestamine on veel kõige keerulisem teema minu jaoks. Ise söön küll enda tehtud toidud ära, aga pere... Ja erinevad maitsed, nagu siin Fitlap programmiski enamikes retseptides kasutusel on, jätavad mind külmaks. Soovin lihtsaid toite ja puhtaid maitseid. Kui söön liha, siis soovin ikka, et liha maitse ka tunda oleks, mitte ainult maitseainete oma. Võõramaiseid maitseid - kookosed jms- mulle ka ei meeldi. Vürtsikaid toite ei saa juba tervise pärast süüa, kõrvetised tekivad. 

Nii siis olengi väga vähe saanud kasutada Fitlap retsepte. Kaks söögikorda tööpäevadel söön kodust väljas. Saan siis küll valida toiduportsu suurust, kuid mitte toitu ennast. Hommikusöögiga ajan väga lihtsalt läbi - kohvitass ja väike amps (kas siis võileib, kohupiim või puuvili). Jääbki ainult õhtusöök kodus. Ja siin tuleb kõige rohkem ette nn patustamisi. Lihtsalt söön, mida kodus on. Ja kui köögilauale jäävad toidud, siis möödaminnes ikka ampsan midagi. Oh, ma tean, tean, et nii ei tohi. Ma lihtsalt ei ole õhtu inimene. Olen siis väsinud ja ei jõua kokata, koristada. Ega ka Fitlapist retsepte otsida. Mõned korrad olen ikka teinud Fitlap toite. Loomulikult on need head olnud. (No üks kord läksin maitsestamisega alt, sain liiga soolase toidu). Ka küpsetatud kohupiimakoogi sain poest kätte. Kuigi algul tundus maitse veidi võõras, harjusin ära ja ostaksin küll veel, kui poes näen (siiani pole rohkem näinud). 

Siit siis ka minu küsimus, pigem küll iseendale. Kas ma olen üldse õige inimene siin Fitlapi programmis osalema. Kas on mõtet, et korra nädalas vaatan programmi ja püüan selle järgi toie valmistada? Ma olen muidugi väga rahul, et ma siia sattusin, sest see kaalunumbri üles kirjutamine ja avalikult oma mõtete jagamine on mind aidanud ja kaal on langenud. Olen saanud selle 2 kuuga peaaegu 9 kg alla. Hurrrraaaa! Nii hea enesetunne pole mul ammu olnud. Hea ja kerge. Aga kas ma peaksin programmiga jätkama? Aeg hakkab otsa saama?

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store