ru-flag

Häbenen silmamunad peast...

Ohsa juudas...!

Ühesõnaga, just praegu tuli välja, et ma pole kaks aastat Fitlapi ja oma blogi poole vaadanud ka. 

Ja et kuidas on läinud? Et kas lubatud plankimise rekord tuli? 

Nope. 

Juhtus nimelt nii, et ma kolisin tolle kihlveo ajal pealinna, ühikasse, et oma magistrikraadiga ühele poole saada. 

Põhimõtteliselt tundus kõik kena, kööktuba koos isikliku pliidi ja külmikuga jne. Tegelikult läksid asjad nii metsa, kui minna üldse andis. Tuli välja, et külmik oli mingi väike nikats, kus toit ainult mõne päeva säilis. Et uue elu tempo oli minu jaoks meeletu, ei tulnud endistest nippidest enam miskit välja ja nii ma hakkasingi uuesti paisuma nagu pärmitaigen. Praeguseks hetkeks olen ma alguspunktis tagasi ja ... mis hullusti, see uuesti. Rahaline kokkuhoid on olnud juba märgatav. Ainus, millega ma hetkel veel toime ei saa, on need va sotsiaalsed söömingud. Pidevalt on keegi külas või olen ma ise külas või... no teate küll.

Trenniga õnneks läks natuke paremini - oma spinninguvormi olen ma laias laastus suutnud hoida ja treener (kes tegelikult on päris kurb, et toitumisega nii untsu asjad läksid) pani mulle korraliku koormuse peale. Hetkel on ratta selga vaja ronida 6x nädalas. Mitte midagi tapvat, just sellise paraja väsimusastmega. :) Plankimisega läks nii, et kihlavedaja ise lõi põnnama ja nõnda kadus minul ka motivatsioon. 

Proovisime vahepeal ühe teise sõbraga raha peale kihlvedu sõlmida, aga no ei aidanud see 100.- eurot ka, sealgi feilisime mõlemad ja nii ei saanud sellestki asja.

Tõsi - positiivse poole pealt: hea sõber tegi mulle motiveeriva intervjueerimise teraapiat, mis aitas oluliselt paremini mõtestada seda, miks ma kaalu langetada tahan ja mida ma ise selleks teha saan. Kui keegi tunneb, et talle oleks midagi taolist vaja, siis ma võin oma kogemust jagada. :)

Avastasin, et minu puhul aitab ainult hambad ristis rutiinini punnitamine. Ja ka siis ole kindel, et see on kindel - on olnud juhtumeid, kus ma avastan end täiesti kavavälist kraami pistmas  ja mõtlen, et tohhhooh! Mis see nüüd siis oli? Miks ma söön praegu?! Ju see naudingu ja rahulolutunde otsing oli... Ja siis mõtlen ma, et miks, oh miks ei võiks ma selle kaifi hoopis trennist kätte saada?

Olen siin juba mitu aega vaadanud ülakeha harjutusi, installinud mõned äpid... ja need siis sama targalt maha installinud. Otsin veel edasi, ja kui keegi teab miskit head äppi Androidile, võib mulle märku anda. :)

Ahjaa. Ülikooliga on ühel pool. Seega algab kaalulangetusralli vol 2.  Ja kui mõni pärnakas tahaks mulle regulaarselt tuge pakkuda ja ise vastu saada ka, andku märku! Uus kolimine ootab kohe ees ja seekord valisin kööki juba eriti hoolega! :P

Järgmise korrani! Loodetavasti tuleb see kiiremini kui kahe aasta pärast! :)

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store