Otsime Fitlapi staare!
Otsime Fitlapi staare!

Otsime Fitlapi staare! Kuulutame taas välja konkurssi, et leida 4 vinget inimest, kes hakkavad kasutama Fitlap toitumiskava ning jagavad oma teekonda aktiivselt sotsiaalmeedias. Kandideerimine on avatud kuni 25.03.2024.

Mis toimuma hakkab?

Fitlapi staarid saavad tasuta ligipääsu toitumiskavale terveks aastaks. Oma teekonda tuleb avalikult sotsiaalmeedias näidata kõigest kolm kuud (aprill-mai-juuni). Lisaks saavad osalejad ka 2 personaalset nõustamist Fitlap.ee toitumisnõustajaga (tegemist on veebikohtumistega). Võimalusel saadame staardile ka Fitlap koostööpartnerite tooteid.

See on hea võimalus võtta end kätte ning alustada tervisliku eluviisi poole liikumist. Lisaks aitab projektis osalemine sul suurendada sotsiaalmeedias oma nähtavust ja jälgijaskonda.

Pole tähtis, kas oled juba Fitlapi kasutaja või mitte. Tähtis on sinu soov ja valmidus projektis osaleda. Kui sa kunagi ei ole Fitlapi toitumiskava kasutanud, siis ole hea, tutvu enne Fitlapi võimalustega ja veendu, et see sulle sobib.

Kui soovid kandideerida, siis veendu, et oled valmis panustama projekti kolm kuud. Kandideerimiseks edasta meile kiri info@fitlap.ee ning kirjuta juurde, miks just sina peaks valituks saama? Lisa juurde ka oma nimi, vanus, sotsiaalmeedia konto(d), mis on sinu eesmärk ja kas oled juba varasemalt Fitlap toitumiskava kasutanud.

Osalejatel tuleb teha:

  • Avalik Instagrami/TikTok konto (või kasutada enda olemasolevat kontot, see peab olema avalik)
  • Erinevad postitused (tutvustus postitus, iganädalane kokkuvõte, kohtumine toitumisnõustajaga, projekti kokkuvõtte positus)
  • Nädalas vähemalt 3x postitust (siia alla lähevad ka storyd, videod, reelsid), mis on otseselt seotud Fitlap toitumiskava või Fitlap koduste treeningutega
  • Kõikide postituste juures on oluline ära märkida Fitlap toitumiskava
  • Projekti lõpus vastata küsitlusele ning olla valmis jagama ka enne-pärast pilte enda muutusest

Kandideerimine "Fitlapi staari" projekti on avatud kuni 25.03.2024. Kokku valitakse 4 Fitlapi staari ning nendest anname märku hiljemalt 28.03.2024. Kõikide Fitlapi staaridega võetakse ka personaalselt ühendust.

Fitlapi staarid 2024 kevadel on:
Jaanika
Kelly
Marge
Cyrsten

*kõikide staaridega võtame ühendust emaili teel.

Kui sa ise kandideerida ei soovi, aga arvad, et sinu sõber/sõbranna oleks ideaalne kandidaat, siis saada talle see info edasi ning innusta teda kandideerima.

Kui sul veel Fitlap.ee kontot ei ole, siis saad endale luua tasuta konto siin!