Jeii. Esmalt tahaksin Teiega oma rõõmu jagada. Olen suur umami (www.umami.ee) poe fänn ja ostlen seal pidevalt. Neil oli käimas loosimine, kus pidi lihtsalt koduleheküljel tooteid kommenteerima. Lisasin ka omalt poolt siis mõned hinnangud ja arvamused, sest olen väga paljusid tooteid proovinud ja mitmeid lausa korduvalt tellinud. Täna siis tuli kiri, et loosiõnn naeratas minule ja võitsin komplekti Umami tooteid grillimise jaoks (komplekti väärtus 30€). Nüüd jään põnevusega pakki ootama, sest kirjas polnud, mis tooted komplektis on. 

Lisaks tahtsin veel natukene kehakaalust rääkida. Nimelt eile terve päev tundsin, kuidas keha hoiab vett kinni. Jõin julgelt kolm liitrit puhast vett, sest koguaeg oli janu, kuid tualetis käisin suhteliselt harva võrreldes tavapärasega. Tunne oli ka nagu õhupall. Hommikune kaal - 57kg. Ma ise usun, et see suuresti vedeliku arvelt, sest täna hommikul seevastu ei jõudnud ma seal heas kohas ära käia - põhimõtteliselt iga poole tunni tagant käisin vett väljutamas. laugh Muidugi ka täna jõin palju, seega ei tea mis see homne kaal näitab. Kindel on see, et see 1kg kaalutõusu pole rasva arvelt, sest nii ruttu ka see pekk ei teki. 

Täna siis tegime trenni koos Liisuga. Kavas oli jalad, alaselg, biitseps ja triitseps. Palusin Liisul ka mõned pildid teha ja siin siis ongi lubatud postitus koos rohke pildimaterjaliga. Olgem ausad, ega need pildid ilusad küll ei ole. Esiteks telefoniga lihtsalt ei saa halvas valguses häid pilte, teiseks oli niiiii palav ja ei näinud just kõige parem välja (aga no jõusaal polegi koht ilutsemiseks) ja kolmandaks ei viitsinud mina hakata poseerima ja enamus pildid liikumise pealt tehtud. Viimaste piltide pealt on selgelt aru saada, et trenn oli väsitav ja kurnav. Räägin siis lähemalt mis ma täna jõusaalis tegin. 

Kõigepealt 10 minutit soojendus - ja juba oli tunda seda palavust.

Seejärel harjutused jalgadele

Sääre sirutused (reie nelipealihas)

Puusa sirutused (tuharalihased, hamstring)

Reie lähendajad (ausalt sellest harjutusest said väga imelikud pildid ja ei hakka neid jagama)

Säär - tegime nii, et säär lausa tulitas

Seejärel harjutused alaseljale

Jõutõmme - tegime ka video, mida saad vaadata siit - https://www.youtube.com/watch?v=uXAQWflyEJI

Good morning

Biitsepsile oli täna raske päev (väiksem korduste arv, suurem raskus) ja kaks erinevat harjutust

Triitsepsile oli veidi kergem päev, aga sai tuld ikka

Lõppu tegime ka kõhtu natukene - kerepöörded 5kg kettaga. Pilti sellest ei saanud. 

Lõpetasime kohustusliku selfiega riietusruumis - nägudest ilmselgelt näha ju, et üks korralik trenn sai tehtud. Mina ei jõua näed isegi silmi korralikult lahti hoida. laugh

 

Peale trenni oli kõht juba nii tühi. Käisin noppisin oma peenrast hulga salatilehti ja tegin soolaseid pannkooke singi ja juustu ja rohke vabavaraga. Nii head said ja nägid ka head välja, aga kuna kõht oli tõesti jubetühi, siis pilti ei jõudnud enam teha. 

Nüüd sätin küll ära magama. Homme hommikul on trenn ja 9 ajal saame Eglega kokku, kes õpetab mulle need poosid selgeks. Ehk on nõus ka pildile jäädvustama. 

Igal juhul hoian teid kursis!

Headööd! smiley