Aitäh kaardiomanikule 10% soodustust!

Lihtne toitumiskava kaalu langetamiseks ja tervislikuks toitumiseks.

Soodsad toidud, millega säästad aega ja raha

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on Maxima-toetab-tervislikku-toitumist-1024x538.png

Maxima - See, mis vaja!

Meil on hea meel, et Maxima on taganud oma poodides värske ja taskukohase hinnaga toidukauba. Võid kindel olla, et Maxima kauplustest saad tervisliku toidukorvi taskukohase hinnaga. Iga nädalaselt ootavad
Sind kauplustes erinevad sooduspakkumised.
Lisaks sellele hoolitseb Maxima, et nende poodides oleks parim kaubavalik.

*Kui Sul napib ideid, mida õhtuks süüa teha, siis Fitlap on Sulle ideaalne abimees. Kirjuta otsingusse toiduained, millest soovid süüa valmistada ning leiad erinevaid retsepte.

Lihtne menüü

Toitumiskavast leiad üle 1000 maitsva retsepti. Paljud neist retseptidest valmivad juba kõigest 10-20 minutiga. Valikus on kõige tavalisemad kodused toidud, nende valmistamine on nii lihtne, et isegi lapsed saavad hakkama!

Millega saavutad eesmärgi

Toitumiskava, kus eesmärgi saavutamiseks ei ole vaja teha trenni. Oleme arvestanud välja Sulle personaalse kaloraaži, mille abil saavutad eesmärgi ka ilma treeninguta. Muidugi treeningud on sel teekonnal ainult boonuseks ning aitavad saavutada parema tulemuse.

Ja valid ise mida sööd

Fitlap.ee toitumiskava annab sulle võimaluse ise valida, mida ja kuna Sa sööd. Kõik retseptid sobivad igaks toidukorraks, seega võid nautida suppi hommikusöögiks ja omletti õhtusöögiks. See on sama lihtne ja põnev kui pusle kokkupanek!