Siit saad endale toitumiskava kuni 30% soodsamalt!

Lihtne toitumiskava kaalu langetamiseks ja tervislikuks toitumiseks.

Soodsad toidud, millega säästad aega ja raha

Fitlap_toitumiskava_auhinnad

Osta jaanuaris toitumiskava ja osaled auhindade loosis!

Osta endale jaanuaris toitumiskava ning osaled auhindade loosis. Kokku loosime 70 vinget auhinda. Peaauhinnaks on toidupoe 150€ kinkekaart.

TEADUSLIKULT TÕESTATUD!

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis planeeriti 2021. aastal suurt rakendusuuringut „Varjatud nälguse esinemine regulaarselt suure koormusega treenivate, erinevaid toitumiskavu järgivate ja >65-aastaste naiste seas“. Antud uuringusse kaasati ka Fitlapi kliendid. Uuringust selgus, et Fitlap suunab inimesi tegema mitmekesisemaid toiduvalikuid ning isegi kaloridefitsiidis olles on naiste luutihedus paremas seisus ja mikrotoitainete saadavus toidust parem kui toitumiskava mitte kasutajatel. Lisaks selgus läbiviidud uuringust, et Fitlapi kasutajate päevane toidust saadav energiahulk ei olnud sugugi liiga väike (võrreldes muude gruppidega), seda enam, et tegelikult ongi enamike kasutajate eesmärk kaalu langetada, mis tähendab, et kaloridefitsiit on vajalik.

TOITUMISKAVA

Unusta keerulised ja kallid toitumiskavad ning tee ruumi Fitlap.ee tervislikele ja taskukohastele retseptidele. Meie toitumisnõustaja on loonud mitmekesise valiku retsepte, mis aitavad sul saavutada oma eesmärke, olgu selleks kaalulangetus, lihaste kasvatamine või tervislikum elustiil. Me ei usu ülepaisutatud hindadesse - me usume tulemustesse!

TOIDUPÄEVIK

Jälgides oma toitumist, saad tõhusalt saavutada soovitud tulemusi. Fitlap.ee toidupäevik aitab sul jälgida oma tarbitud toidu koguseid, kalorite hulka ning toitainete jaotust. Meie nutikas rakendus teeb toidupäeviku pidamise lihtsaks ja mugavaks, et saaksid keskenduda sellele, mis sulle tegelikult oluline on - saavutada oma eesmärke!

KODUSED TREENINGUKAVAD

Treening ei pea tähendama kalleid spordiklubide liikmelisusmaksusid. Fitlap.ee kodused treeningukavad pakuvad sulle mitmekesiseid ja tõhusaid treeninguid, mida saad teha mugavalt oma kodus või vabas õhus. Meie treenerite koostatud treeningukavad on kohandatavad erinevatele tasemetele ja eesmärkidele, tagades, et saad nautida tulemusi ilma üle maksmata!

AKTIIVNE
KOGUKOND

Fitlap.ee toitumiskavaga liitudes ei liitu sa ainult toitumiskava, toidupäeviku ja treeningukavadega, vaid saad ka osa aktiivsest kogukonnast. Meie kogukond on täis inspireerivaid inimesi, kes jagavad kogemusi, motivatsiooni ning toetavad üksteist. Koos suudame saavutada rohkem ja üksteist motiveerida.

Fitlap.ee toitumiskava sisaldab

✅ Personaalse kaloraažiga toitumiskava
✅ Online-tugi
✅ 1000+ lihtsat ja maitsvat retsepti
✅ Lihtsad retseptid, mille koostisosad on saadaval igas poes
✅ Mugavat ostunimekirja
✅ Ligipääsu igas seadmes (+tasuta äpp)
✅ Kodused 15-minutilised treeningukavad
✅ Tugitiim, kes on Sinuga 7 päeva nädalas

Kliendid meist:

Loading...