Kaalust alla lihtsa ja tõhusa toitumiskava abil!

Las kallab! Fitlap toitumiskava saad osta ilma, et peaksid märjaks saama!

Jõudsid siia veidi liiga hilja, kuid kingime sulle siiski meie kõige populaarsema paketi soodushinnaga!

Miski pole motiveerivam kui näha teiste inimeste edulugusid. Seega jagame täna teiega ühte imelist edulgu, loe seda ja valmistu alustama enda lugu. Paari kuupärast võid olla hoopis Sina teistele motivatsiooniks.

"Kaotasin Fitlap toitumiskava abil aastaga 30 kg enda kehakaalust. Senine kaalukaotus on mu elu muutnud väga positiivses suunas. Olen palju energilisem ja elurõõmsam ning naudin jälle seltskonnaüritusi. Mulle meeldib jälle käia riietepoodides, sest saan lisaks vaatamisele neid nüüd ka osta ja selga panna. Kõige enam tunnen ma rõõmu sellest, et jaksan oma lastega joosta, mürada ja mängida." Irina Tamme

Miks just Fitlap?

Tervislik toitumine peab olema lihtne, mugav ja soodne. Selleks, et tervislikult toituda ning saleneda vajad toitumisplaani, mis arvestab sinu vajadustega, kuid muudaks samas ka tervisliku toitumise lihtsaks, soodsaks ja mugavaks.

Fitlap toitumiskava on personaalne toitumiskava, mis arvestab sinu soovide ja vajadustega. Eesmärgi saavutamine pole kunagi varem nii lihtne olnud.

Mida toitumiskava sisaldab?

✅ Personaalse kaloraažiga toitumiskava
✅ Online-tugi
✅ 930 lihtsat ja maitsvat retsepti
✅ Lihtsad retseptid, mille koostisosad on saadaval igas poes
✅ Mugavat ostunimekirja
✅ Ligipääsu igas seadmes (+ tasuta äpp)
✅ Kodused 15-minutilised treeningukavad

Arstid soovitavad!

Fitlap.ee toitumiskava omab arstilikku heakskiitu. Meie teenuse vaatas üle Tallinna Munitsipaal Perearstikeskuse perearst Sergei Fjodorov ja leidis, et need treening- ja toitumiskavad on tervislikud ja kasulikud.

Korduma kippuvad küsimused

Kas saan kasutada ka sooduspakkumist, siis kui mul on kehtiv kasutusaeg?

Jah, muidugi. Juurdeostetud kasutusaeg lisatakse olemasolevale juurde.

Kuna ma saan oma toitumiskava?

Toitumiskava aktiveeritakse automaatselt kohe pärast makse tegemist. Veendu, et oled sisseloginud õige kasutajaga. Kui ei ole, siis kirjuta meie online-chati või klienditugi@fitlap.ee

Kuidas toitumiskava minuni jõuab?

Fitlap.ee toitumiskava on veebipõhine ning kasutamiseks pead logima sisse meie kodulehel. Toitumiskava saad mugavalt kasutada ka meie äpis, mille saad endale telefoni laadida.

Veebipõhine toitumiskava annab Sulle võimaluse teha reaalajas muudatusi retseptides ning luua ka päris ise uusi retsepte.