ru-flag

Alguse asi.

Olemegi lõpuks siin. Juba kasutanud fitlapi programmi 3 päeva pärast suurt patustamist Narva Jõesuu SPA-hotellis. 3 korda päevas buffetid olid liigagi head, et ei öelda. Nüüd aga tagasi tavaliste toidukordade juurde. Sõbranna soovitas Fitlapi proovida ja ma tellisingi endale, sest mul oleks vaja uusi tervislikke retsepte ja harjuda väiksemate toiduportsonitega.

Praeguseni ei ole ma väga tahtnud süüa programmi kasutusel, aga mõnikord on ikkagi tahtmist rämpstoitu õgida, kuid küll keha harjub ära ning väldib neid. Tahaks loota, et mu keha enam ei soovi neid nagu gaseeritud limonaade, mida ma maha jätsin aastaid tagasi. Nad tunduvad nüüd rõvedalt magusad ja gaasid ajavad liiga palju krooksuma. Motivatsioon magusate jookide lõpetamiseks oli minu ema pärast kellele diagnoositi 2. tüüpi diabeet. Toetasin teda ning magusad joogid ja kommid kadusid mingiks ajaks meie kodust ära. Sellega mul läks kaal alla, aga siis tuli ette veel üks vaenlasest lemmiktoidud... *trummipõrin* Pastad

-----

Ema: Tulge sööma! Tegin pastat!

Mina:

Lapsepõlves ja täiskasvanuna oli alati see toit lemmikuks, sellest ma võtsin kaalust juurde ülikoolis, sest oli kerge teha ja odav. Ning endale ei viitsinud midagi muud väga teha, kui oled üürikorteris, kus on ainult üks pisike elektripliit ning pole ahjugi. Lihtsalt käkerdasid midagi kokku ja kutsusid seda söögiks, sest ei teadnud midagi paremat.

Nüüd on ülikool läbi ja ainult töötada, küllalt aega ja kadus koolipoolne stress. Hakkame siis Fitlapi kasutama. Siiamaani on olnud retseptid vägagi meeldivad, saab asendada kui poes ei leia konkreetset toiduainet või lihtsalt ei meeldi mingi konkreetne puu- või juurvili. Nüüd on küsimus selles, kui vastupidav olen ma ise selle programmi kasutamisega. Tekitab raskusi kui sõbranna või pereliige aina tahab midagi pakkuda mulle, mida ma ei saa tarvitada. Hiljuti hakkasin elama uues korteris ja perekond tuli mulle külla üllatusena kui ma olin ära tööl. Panid paika mõne mööbli ning jätsid toidupoolist. Nendest ka saiakesed, mida ma ei tohiks süüa. Raske on plaanist kinni pidada kui on liiga lahkeid inimesi, kes tahavad head teha aga osutuvad hoopis vastupidiseks.

Muidugi perekond ei soovinud kunagi halba aga raske on seletada neile, et ma sellist toitu üritan vältida enda kasuks. Jääme lootma, et see plaan on efektiivne. Edu kõigile, kes samuti võtavad osa sellest programmist. Olgu Teil ilus päev :)

 

 

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store