ru-flag

XIV ja XV nädal

Tundub, et olen sattunud nõiaringi- kord on lähetus, siis kellegi sünnipäev, siis vastlapäev ja taas lähetus. Ja nii on see kestnud detsembri algusest peale! Nii kui jälle reele saan, viskab jamaks. Ning loomulikult kaal kõigub ümber surnud punkti. Kuigi peab tõdema- trend on langev! Hoolimata minu pidevast rikkumisest langes nädalaga 0, 3 kg. Olen rõõmus! Eriti teeb rõõmu mõõtmistulemus, mis näitas, et see 300 g on läinud vöökoha arvelt- tervelt 5 cm! Sisemise õnnetunde najal käin ringi ja tunnen, kuidas seelik vööl ripub. Ka jope on hakanud rippuma. (Teised mõõdud püsivad- no ma ei saa loogikast aru)

Eelmine postitus lõppes minu Pariisis käimisega. Sain paar päeva kodus korralik olla ja juba tuli minna perega Stockholmi reisile. Oleme seal igal aastal kord või paar käinud. Nii juba aastaid. Peamine külastuse eesmärk on õetütre pere, kuhu peame mittevedamise korral sõitma sadamast metroo, rongi ja bussiga. Vedamise korral tuleb ta vastu. sel korral meil ei vedanud. see-eest nägime Stocholmi uut elektrirongide (pendeldog) jaama Keskvaksalis.

Püüdsin kavast võimalikult kinni hoida. Olin nii ka toidud kaasa ostnud. Aga eks veidi veini ja õlut kuulus nii külastuse, kui laevasõidu juurde. Laeval oli väga veider rahvuslik (?) programm- tantsuansambel imiteeris nii riietuse, kui tantsusammudega rahvalikkust, aga tegi seda kommertslikkuse kastmes. Ma tõesti arvasin, et minu silmad on laeva programmmide puhul juba kõike näinud...

Ja pühapäeval väsinult koju saabudes, tegin perele lehva- lehva ja sõitsin põhimõtteliselt otse Brüsselisse. Lennukis olid üle pika aja taas flexi- klassis, kuhu juurde kuulus söök- jook. Kuna tegu oli Varssavi kaudu lennuga, siis sain luksust lausa 2 korda.

Kasutaja Piret Aasmäe foto.Brüsselis oli kevad. Kuigi see ei teinud mu toitumiskavast kinni pidamist just kergemaks. 

Kodus tagasi, tõmbasin taas paar päeva hinge ja sööstsin "Kestev ettevõtlus maal" motivatsioonipäevadele. Külastasime ja savitasime Lauli Loovstuudios, ekskurseerisime, degusteerisime ja loomulikult sõime ja magasime Vihula mõisas. Kõik oli väga maitsev- alustades kitsejuustust salatiga, jätkates pardikoivaga sooja tatrasalatiga ja kohaliku jäätisega. kes suudaks vastu seista?

Järgmisel päeval külastasime veel lambakasvatustalu Mäehansul ning kuulasime Jaanika Saare imeliste lillemantlite sünnilugu. Põrsas minus röhkis igatahes vahetpidamata rõõmust- kogu programm oli huvitav ja inspireeriv. Eriti toit! (Nii need kilod seisavadki)

PS. Kass nõuab oma, kuid isegi sealiha peale vaid kirtsutab nina ja ka saba on põlglik. Mees vaikib.

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store