ru-flag

II nädal

Rõõm on suur- nad lähevad. 1,3 kilo on nädalaga minema läinud. Sentimeetreid pole ta küll eriti kaasa võtnud. Võimalik, et vöölt 4 cm, aga mujalt küll mitte. Üldse jätavad mu mõõtmistulemused mulje kasvavast- kahanevast kuust, sest iga kord tundub, et sentimeetrid on liikunud lihtsalt mööda mu keha teistesse kohtadesse. Niisiis, kui kuskilt on 2- 3 cm kadunud, siis teises kohas on need välja ilmunud.

Söömisvõitudest võib ära märkida, et ühines ka tütar. Ju ei kannatanud kauem vaadata, kuidas mina head- paremat tohututes kogustes sisse vohmisin. Ja mehe eest on asi ikka veel varjul. Ta on küll mõned korrad vaadanud ja kommenteerinud, et kas ma söön ikka selle kõik ära? Ning mõned korrad imestanud minu vee joomist ning visanud õhku küsimuse: "Mis toimub?" Olen suutnud aga põiklevate vastustega ta tähelepanu hajutada.

Pühapäeval proovisin juba kitsaks jäänud riideid. Veidi parem, kui ennemalt, kuid tuleb veel mõni nädal oodata. Tütar arvas, et nii ruttu ei tasu küll loota. Otsisin välja ka ühe ilusa pihikseeliku, mille kunagi ammu meeltesegaduse hoos koju tassisin, kuid mis pole mulle kunagi selga mahtunud. Eesmärk on nii paikas ja kogu aeg silma all.

Olen püüdnud toitu valmistada neljakordse kogusena. Sellest neljandik mulle järgmise päeva lõunaks ja neljandik õhtuks. Ülejäänud abikaasale. Aiman nüüd, miks tema nii kõhna püsib. Füüsiline töö ja väikene isu teevad oma. Ta ei suuda isegi veerandit kogusest nahka panna ja nii peabki mitu päeva ühte toitu sööma.

Pole kunagi varem oma 19- aastast kassi nii sügavalt ja järjepidevalt endale silma vaatamas näinud, kui viimasel nädalavahetusel. Tundub, et peaaegu ainult kassikonservidel ja krõbinatel elav koduloom, on otsustanud, et Fitlapi toidud on ka talle mokka mööda! Nii peabki temaga jagama oma taldrikul olevaid kanafilee või tuunikala tükke. Ja muidugi ka õhtust juustu. Kas kõik kassid armastavad juustu? Igal juhul kahtlustab ta isegi siis, kui kurki närin, et ma varjan miskit head tema eest.

Kui esimesel päeval 3 liitri vee joomine tekitas minus akvaariumi tunde, siis nüüd kuivan juba siis, kui pole viimased 15 minutit vett joonud. Karta on, et peale toidus oleva vee, joon ilma pingutuseta päeva jooksul veel 4 liitrit (hommikukohv+ tee+ vesi). Ja ei  mulksugi enam. 

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store