On kätte jõudnud 30oktoober aastal 2019. Päev mille hommik ei alanud just kõige paremini aga meenutused eilsest võidu lunastusest teevad tuju pisut paremaks.

Teisipäeval sai külastatud ühte toredat fitlapijat koos ühe teise eduka fitlap neiuga. Veedetud koos paar toredat tundi ja õhtustatud imelise toidu saatel. Fitlap toidud on ju nii head. 🤩

Täna hommikul pidin tõusma juba 6 paiku. Vaba päev töölt ja tööle alles reedel. Pea oli nii paks ja ei tahtnud üldse silmigi lahti teha. Lõpuks ikka vaevu vaevu virgusin. Pessu riidesse ja minema. Täna oli küll kaalumise päev aga ma ei tahtnud teist poolt valgustatud toaga üles ajada. Kell 7:30 hakkasin juba linna poole sõitma. Mul oli 8:20 Hariduse tn arsti aeg. Arsti külastuse põhjus oli nüoomisõlmed. Need tekitavad mulle muret ja probleeme. Avastasime need paar aastat tagasi tänu sellele et mul olin vererohked päevad. Senini olen juba käinud 3el protseduuril et neid eemaldada. Minu keha on lihtsalt liialt vastuvõtlik sellistele probleemidele ja nad tulevad taas tagasi. Tänane visiidi tulemus oli see et järgmise kuu keskpaigas saan teada kas pean taaskord protseduurile minema et neid eemaldada. Tänasel visiidil tõusis ka õhku et on olemas ravim mis nende sõlmede kasvu pidurdab. Hetkel me seda ravi ei alustanud. Nii et tuleb taas 2,5 nädalat kannatada et saada teada mis edasi. Mul on vanust päris palju ja meie soov on saada lapsevanemateks. Aga nagu olen arstidest aru saanud siis need sõlmed takistavad seda. Aga loodan ja usun et meie soov varst täitub. Arsti juurest ära tulles ei olnud mu tuju just kõige parem. Pealegi suutsi  veel nii halvasti kuidagi trepil astuda et panin külje maha. Külg on veel hetkel õrnalt valus.

Peale arsti läksin lähedal olevasse Valvekliinikusse. Meil on töö poolt võimaldatud teha gripi süsti. Kuna minu ümber on nii palju vanema ealisi inimesi siis olen juba nüüdseks 2 aastat süsti saanud (sh tänane kord). Peale seda jalutasin auto juurde tagasi. Kuns ma igaksjuhuks (arvasin et ehk pean vereproovi andma) ei söönud siis autosse istudes sain maiustada oma nachode ja juustuga mis olin kaasa võtnud. Siis võis alata teekond koju. Kodu juurest käisin veel Selverist läbi. Lootuses et ehk saan lõpuks uut Fitlap kooki. Poes pidin taas pettuma- ei ole see veel meie valikusse jõudnud. Tulin hoopis koju mango koogiga mis oli tänase kuupäevaga. 

Nüüd siin köögi laua ääres istudes olen ära söönud ka pudru mis tegin. Retseptiks oli lihtne kaerahelbepuder. 

Ootan siin kuni akna viimistlus saab valmis,et siis õue minna. Külm on aga kui teksaste alla miskit muud panen veel siis elan üle. 

Varsti ehk kirjutan taas. 

Edukat kaalu langust teile.

Siia lõppu ka pudru pildike