ru-flag

ongi vist talv

Täna oli hommikul niinii külm ,reaalselt ainult kümme miinuskraadi . Viisin väiksema lasteaeda ja koju jõudes pugesin tagasi teki sisse.Lihtsalt nii külm ja väsinud . Magasin siis suurema lapsega pea lõunani  :D Tema unevajadus on mureks juba mõnda aega ja täna muutus juba ka arst murelkuks ja saime taas paar saatekirja.. Püüan neid ka tervislikul söögil hoida ja vähemalt pole kõhuvalusid enam selliseid . Kasu niigi palju . Eile olin aga pooleldi kavas . Hommiku ja õhtusöögi sõin kava järgi aga lõunat tööl -hummust ,peedikotleti ning psut keedetud kartulit . Õhtuks olin nii väsinud ,et haarasin käe tupla shoksi järgi ning see mu hiliseks söögiks jäigi . Vajusn lihtsalt magama :D Ei tea kas D-vtamiin pole veel mõjunud ja rosinad või vaevab mind miski muu . Pime aeg mulle üldse ei meeldi ,mis kaaneb talvega . Ei meeldi see pime ja külm aeg . Tahaks justkui võtta oma ampsud ja sedagi süüa sooja teki sisse mähituna :D Täna on kavaväline vaid lõuna kuna peale arstil käiku oli vaja veel miskit linnas toimetada ja läksime mehe ja tütrega sööma . Pojale ostsime ka söögi kaasa . Seega lõppkokkuvõttes pean ainult endale süüa vaaritama täna . Lastele vaid kama aga mis see siis ära ei ole eks? Homme plaanin kõik korrad kavas olla ja täna vean oma kondid kokku ja teen ka trenni ära -tean ,et peale seda on hea olla . Hetkel olen jõudnud taas seisu kus tahaks juba viilida ja otsida vabandusi. Tegelikult ju tean kuhu see tee viib ja püüan teadlikut hoida end sihile keskenduses . Ei tohi libastuda ja peaks jooksma minema . See on talvel mõnusam kui suvel. 

Tegelikult peaks end nüüd kokku võtma ja ka kodust tööd tegema -homme tulebki selline kodutöö päev . Siis vahepausiks hea trenn teha. Vähemalt plaan on paigas ., nüüd on vaja sellest vaid kinni pidada. Ei aiatab küll ,kriban kiirelt  ära ja teen õhtusöögi ning hiljem trenni , sest pea valutab ja kõht koriseb . Kaua sa ikka kannatad ja edasi lükkad. Panin peale meie viimase lemmikud laulud ,et tuju veidi tõsta .Tavalselt see aitab ja peaks veel küünla panema .Ja siis vutt vutt kööki rõõmsa tujuga . 

Peavalu on ilmselt paari päeva pisikesest vee kogusest ,see mõjutab vahel .Nii et täna saan veel suure koguse vett endale sisse juua ,sest rohi otsas ja ei saa minna lihtsama vastupanu teed .Teeks veel lisaks ühe kuuma tee ja  pigistaks sidrunit sisse . Olen õppinud seda viimaks tarbima ja selle lõhn pole nii vastumeelne ,vaid talutav juba . ja tegutsema!

.

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store