ru-flag

Kolme Eesti mehe vapustav muutumine

Fitlap ei ole tööriist pelgalt naistele. Kuigi meie enamus klientidest on küll õrnema soo esindajad, töötab see sama edukalt ka meeste peal.

Sa ei pea loobuma oma lemmiktoitudest ning võid unustada igasuguse nälja. Kaks peamist põhjust, miks kaalu langetamine inimestel ebaõnnestub. Takistus pole ka see, kui sulle ei meeldi kokata. Sina ise otsustad, mida meie retseptidest sööd. Meie ütleme ainult sulle sinu jaoks sobilikud kogused.

Tõendina, et Fitlap töötab ka meeste peal, jagame täna 3 suurepärast muutust. Need on meie oma Eesti mehed.

Oleme kuulnud, et paljud mehed on Fitlapi juurde toonud just nende kallid abikaasad. Teeme üleskutse, et naised veelgi rohkem oma mehi tagant "utsitaksid". Madalam kehakaal tähendab paremat tervist ja pikemat eluiga.

3 vapustavat muutumist

Robert Salep (-19,8 kg)

Olen Fitlapile väga tänulik ja jätkan seda teed. Suur tänu selle idee autoritele, te olete võimsad! Minul koos Fitlapiga alates 9 aprillist 10 kg ja 33,5 cm kadunud. Vaheldusrikas, lihtne ja maitsev menüü ei tekita üksluiset tunnet ning dieedi pidamine on päris meeldivaks muudetud ning nälga ei ole pidanud küll kordagi tundma, pigem vastupidi. Antud hetkel on minu kaaluks 105,2 kg, aasta algusest kaotatud 19,8kg. Lõppeesmärgini on veel ruumi küll ning loorberitele puhkama jääda ei saa.

Rober Salup

.

Olen liigse kehakaaluga võidelnud mitmeid aastaid, kunagi käisin ka Kaalujälgijates. Keskkooli lõpus oli kõik normaalne ja tore, aga pärast tööle minekut jäi treeninguid vähemaks (ajapuudus) ja tuli vaba söömisgraafik, peod jms. Asi läks täiesti käest siis, kui kolisin üksi elama ning kehakaal tõusis kiiresti 115 kg pealt 130-ni. Arvasin, et on lahe juua õlut ja süüa snäkke. Pärast lapse sündi, kui ma kaalusin ca 136 kg, mõtlesin, et midagi peab muutuma enne, kui elu mind muudab (haigused jms). Poolteist aastat pidasin proteiinidieeti ja suutsin selle ajaga isegi 20kg kaotada, kuid üksluine dieet tekitas tüdimuse ning mingi aja möödudes dieediplaani enam ei järginud. Kaal liikus tagasi 120-125kg kanti. Aprilli alguses rääkis mulle sõber Fitlapist ja sellest kõigest, mida Fitlap pakub. Olin küll varem sellest kuulnud, kuid olin veidi skeptiline. Hea sõbra soovitusel (kes ka ise kavasid järgib) tegin siiski proovi ning eneselegi suureks üllatuseks kaal langes nii, et said süüa erinevaid toite. Olen seni valitud teega väga väga rahul ja jätkan samas vaimus. Annan endale aru, et mina oma kehatüübiga ei saa kunagi tervislikku toitumist lõpetada, sest minul tuleb ülekaal väga kiiresti tagasi.

Andri Snetkov (-28 kg)

Piltide vahe on 1 aasta. Kehakaalu langus poole aastaga kokku 28 kilogrammi.

Alustasin kaalu langetamist päris mitmel põhjusel. Esiteks võttis trepist teisele korrusele minek ähkima. Sain aru, et see on selge märk, et asi on juba liiga kaugele läinud. Lisaks oli tolleks hetkeks ka teine laps tulekul. Tundsin, et nii suure ülekaaluga ei tahagi midagi aktiivset teha. Aeg oli end seekord tõsiselt käsile võtta. Lubanud olin ma seda endale ja naisele vist juba kümneid kordi. Tahtejõudu jätkus ja sain lõpuks hakkama sellega, mida olin juba aastaid üritanud. Toit mängis minu teel kõige suuremat rolli! Trenni võid teha palju tahad, aga õige toitumisega tulemust ei tule. Toite on meeletult suur valik ning kõik need on väga mitmekülgsed. Väga lihtne on kava järgida, kui sulle maitseb see söök, mida süüa tohid!

Andri Snetkov
.
Reigo Linholm (-22 kg)

Kokku on tänaseks päevaks kadunud 22 kilogrammi. Tunnistan, et olin alguses vägagi skeptiline. Kui aga esimese kuuga oli 6 kg oli kadunud, hakkas asi meeldima. Alguses sai pikisilmi oodatud patutoidukordi (Fitlap lubab kord nädalas ühe toidukorra ajal süüa kõike, mida aga hing ihaldab), aga nüüd tunnen end juba halvasti, kui midagi kavavälist söön. Enam ei oskakski muud moodi toituda.

Meeldib, et Fitlapis saab retsepte ja koostisosasid vahetada, kõht on täis ning kaal langeb.

Reigo Linholm

Nagu eespool ütlesin, siis Fitlap töötab võrdselt hästi nii naiste kui ka meeste peal. Alusta kohe, sest iga kaotatud rasvagramm tõstab märgatavalt sinu elukvaliteeti.

Parimat
Heikki

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store