Meie esimene soe wrap on valmis! Alustasime septembris koostööd Alexelaga ning just nende mugavuspoodides ootab Sind maitsev Fitlapi kanawrap. Alexela on eestimaine ettevõte. Üle Eesti on Alexelal kokku 34 mugavuspoodi, kust saad soetada toitumiskavasse sobiva wrapi.

Mida Fitlapi kanawrap sisaldab?

Meie toitude puhul on äärmiselt oluline puhas koostis. Lisaks sellele on ka oluline, et saaksid wrapist nii süsivesikuid, rasvu kui ka valke. Mitmekesine toidukord aitab hoida ära veresuhkru kõikumised ning Sinu kõht püsib kauem täis.

Fitlapi wrap koosneb - täistera tortilla, kuumtöödeldud kanafilee, peedihummus, mozzarella, tomat, kurk, frillice salat, tomatipüree.

Üks wrap sisaldab 375 kcal.

Meie klientide tagasiside

Mõtlesin, et jagan ka Sinuga positiivset tagasisidet, mis meie kliendid jätnud on. Muidugi pead wrapi ka ise ära proovima, sest maitsed on niivõrd erinevad. Alati ei pruugi kellegi lemmik olla Sinu lemmik.

Tee kiirel ajal paremad valikud

Me teame kui väärtuslik on Sinu aeg. Soovime väga, et ka kiirel ajal oleks tervislik toitumine kättesaadav, mugav ja lihtne. Wrap on ainult üks variant, mida sel hetkel kasutada, sest Alexela mugavuspoodides on lai valik ning Sul on võimalik kombineerida ka teiste toiduainetega endale maitsev, kiire ja lihtne toidukord. Võid selleks kasutada toidukalkulaatorit, sest siis saad retsepti valmis vähem kui 30 sekundiga.

Näiteks leiad Alexela mugavuspoodidest sellised tooted:

  • pähklid
  • kodujuust
  • juust
  • sink
  • keefir
  • erinevad valgubatoonid

Jäta kommentaaridesse tagasisidet, kas oled juba jõudnud meie sooja wrappi proovida? Kuidas Sulle meeldis?