Fitlap toitumiskava on veebipõhine toitumiskava, kust leiad lisaks toitumiskavale ka toidukalkulaatori, need on ideaalsed abimehed, mis aitavad langetada kaalu ning saavutada soovitud tulemuse. Kuid miks just tasuks valida Fitlap toitumiskava? Siit leiad 5 põhjust, miks Fitlap toitumiskava on parim valik ja millised lisafunktsioonid Sind ootavad.

  1. Sa oled unikaalne ning vajad personaalseid koguseid

Igaüks meist on unikaalne ning ilmselgelt ei saa olla meil kõigil üks kaloraaž, et saavutada oma eesmärk. Personaalse kaloraaži arvestamisel võtame arvesse Sinu eesmärki, kaalu, vanust, pikkust ning sugu. Nende näitajate põhjal arvestame Sulle kaloraaži, millega saavutad oma eesmärgi. Lisaks kaloraažile võtame arvesse ka talumatusi. Ei talu laktoosi? Pole probleemi - välistame Sinu toitumiskavast kõik retseptid, mis sisaldavad laktoosi. Lisaks sellele saab välistada ka gluteeni. Kui oled lapseootel või toidad rinnaga, siis arvestame lisaks ka sellega.

2. Toitumiskava kasutamine on lihtne!

Iga päev on ettenähtud 4 toidukorda. Igaks toidukorraks võid valida just selle retsepti, mis Sulle meeldib või luua hoopis ise retsepti. Sind ootab mugav retseptiotsing, kuhu saad kirjutada toiduained, millest soovid süüa valmistada ning meie kuvame Sulle kõik retseptid, kus on kasutatud just neid toiduaineid. Kui retseptis on mõni toiduaine, mis Sulle ei sobi, siis saad selle lihtsa viisiga asendada - lihtsalt vajuta toiduaine juures nuppu "asenda" ning saad valida nimekirjast meelepärase toiduaine.

3. Fitlap toitumiskavas saad luua ise retsepte

Usume, et see on meie kõige vingem uuendus, et saad toidukalkulaatori abil luua endale vastavalt enda kaloraažile sobiva eine. Sina valid toiduained ning kogused. Meie anname ette kaloraaži ning soovituslikud vahemikud makrotoitainetele.
Miks anname soovituslikud vahemikud makrotoitainetele? Selleks, et Sinu toidukord oleks tasakaalus ning veresuhkur ei kõiguks järsult. Lisaks kõigele eelnevale tagab tasakaalus toidukord ka selle, et Sul on kõht kauem täis.

Oma retsepti loomine on toidukalkulaatori abil imelihtne - vali toiduained, kui soovid siis muuda koguseid, kokka ja naudi!

4. Sinuga on alati Fitlapi tugitiim

Ära muretse, sest Sa ei ole üksi. Sinuga on alati meie tugitiim, kes vastab 7 päeva nädalas kõikidele tekkinud küsimustele või muredele. Lisaks oleme Sinu jaoks alati olemas kui peaks tekkima motivatsioonipuudus või soovid lihtsalt kellegagi oma teekonnast rääkida. Selleks, et tugitiimiga suhelda kirjuta lihtsalt äpis või kodulehel meie online-chatti!

5. Sind ootavad põnevad väljakutsed

Selleks, et oleks lõbusam toitumiskava jälgida, saad osaleda grupis "Koos on kergem", kus ootab Sind iga päev üks põnev ülesanne. Teame, et paljud meie kasutajad on ka väga aktiivsed, seega saab ka osaleda Fitlap toitumiskava keskkonnas sammuväljakutsel. Hetkel näiteks selgitame välja just jaanuarikuu kõige aktiivsemaid kõndijaid!

Kui Sa oled juba aktiivne toitumiskava kasutaja, siis anna kommentaaridesse teada, miks võiksid Sinu meelest inimesed just Fitlapi toitumiskava valida?