ru-flag

Kuidas tasuta kodust lahkumata aega veeta!

Ilmselt on ka sinul kõik lauamängud juba mitu korda läbimängitud ja soovitud kodused toimetused tehtud. Paratamatult tunned, et tahaksid veel midagi pideva külmkapi ukse avamise teha, midagi, mis haarab su mitmeks tunniks endasse. Samuti võiks olla ka mõni tegevus, mida saaks teha kogu perega, et ühiselt aega veeta ja lapsed nutiekraanidest natukeseks eemale saada. Kuidas siis ikkagi kodus aega veeta?

Toome täna teieni TASUTA tegevused, mida on võimalik teha kodust lahkumata.

Kuidas kodus olles aega veeta?

  • Loe ja õpi

Oled ammu unistanud, et saaksid lugeda midagi, mis sind edasi arendab ning annab uusi mõtteid? Või tahaksid lihtsalt enda silmaringi laiendada või hoopis mõnd põnevikku lugeda? Samas on juba kodus olevad raamatud läbiloetud.

Tasuta e-raamatud leiad:

Apollo kodulehelt ning Tallinna Keskraamatu e-raamatute keskkonnast ELLU.

Kui oled kodukontoris ja ise ei jõua lõunaajal lapsele unejuttu lugeda, siis seda tehakse sinu eest! Loeme ette! on Tallinna keskraamatukogu projekt, mille raames 23. märtsist kuni 1. maini saad helistada raamatukoguhoidjale, kes lapsele mõnda vahvat lasteraamatut ette loeb! Loe ettelugemise projektist lähemalt siit!

  • Tehke koos perega päris enda teadusshow!

Eks pikapeale hakkavad kõik head ideed otsa saama, mida lastega teha, kuid ääretult vahva on Kolme Põrsakese teadusveeb, kus saate koos perega vaadata erinevaid katseid ning soovi korral ka neid kõiki ise järele proovida. Nädalavahetuse teadusshow kõlab ju eriti vahvalt!

  • Külasta erinevaid näituseid!

Tekib küsimusi, kuidas nüüd see siin listis olla saab, sest pidid leidma siit tegevused, mida saad teha kodust lahkumata, kuid ära muretse, saad näituseid nautida ka kodus. Virtuaalsed näitused ootavad külastajaid!

Virtuaalnäitused leitavad:

ERM'is, lisaks leiad ka veebituurid, kust saad palju uusi teadmisi. Need leiad siit!

Loodusmuuseum avab samuti oma uksed ning ootab kõiki uudistama virtuaalsesse muuseumisse.

  • Veeda aega trenni tehes!

Veetsid varasemalt aega rühmatreeningutes või oled alati tahtnud mõnda trenni proovida, kuid ei ole kunagi jõudunud seda teha. Nüüd on sul see võimalus teha trenni kodus, lisaks sellele ka tasuta. Kaasa ka oma pereliikmed ning tehke üks korralik trennimaraton!

Tasuta videotreeningud on leitavad:

MyFitnessi videotreeningute keskkonnas NETFIT! MyFitnessi parimate treenerite juhendamisel saad NETFIT keskkonnas igapäevaselt osaleda enda lemmiktreeningutes otsepildi vahendusel.

Fitlife korraldab igapäevaselt LIVE treeninguid, lisaks sellele on võimalus kõiki treeninguid alati ka järele vaadata.

  • Kuula rahustavat muusikat

Synctuition toob sinuni üle 80 erilise rahustava helirännaku koos ajutegevust stimuleerivate 3D-helilainetega, mis vaigistavad meeled ning viivad mõtted eemale argimuredest. Läbi ühe lõõgastava seansi, on võimalik anda oma kehale vajalik süst uut energiat lihtsalt läbi keha ja meelte lõdvestuse. Synctuitioni kingib 10 päevaks helirännakud tasuta. Kingitust saavad kasutada kõik kellel on Eesti IP aadress, ehk piisab kui olete Eestimaa pinnal kui registreerute. Tõmba alla rakendus Playstore’ist või Appstore’ist.

  • Kokka ning koosta enda nädalamenüü!

Selleks, et külmkapi uks rohkem nii palju ei kuluks, siis koosta enda nädalamenüü. Tee seda näiteks Fitlap toitumiskava abil (iga uus liituja saab tasuta kava proovida 3 päeva). Vali välja ka mõni tervislik küpsetis, mida sa veel ei ole proovinud aga tahaksid teha.

PS! Kui siin mõnda tasuta tegevust ei olnud, mida teha kodust lahkumata, siis kirjutage siia postituse alla kommentaaridesse.

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store