Meie pikaajaline unistus on olnud, et Fitlapi kasutajad saaks Fitlapi keskkonnas ka otse omavahel suhelda. Nüüd oleme selle unistuse täitnud - Fitlapi foorum on avatud. Foorumis saavad suhelda AINULT registreerinud kasutajad. Siin postituses tutvustame täpsemalt, kuidas foorum töötab ja mida seal teha saab.

1. Loo endale profiil

Foorumisse pääsed kõige kiiremini läbi toitumiskava. Selleks suundu paremale üles, seal on kolm kriipsu, vajuta sinna peale ja vali avanenud menüüst "Foorum". Logi foorumisse sisse (sisselogimine toimub Fitlap kasutajaga) siin ning seejärel täiusta oma profiili. Paremal üleval on pilt, kuhu peale vajutades avaneb menüü. Vali menüüst "Kasutaja kontrollpaneel (muuda profiili)", seejärel saad täpsustada oma andmeid. Valides vasakult "Muuda avatari" saad lisada pildi oma profiilile.

Lisa ka allkirjatekst, mis lisatakse automaatselt kõigile su postitustele. See võiks olla lühike lause: võid kirjutada oma lemmiktsitaadi või hoopis mõnesõnalise tutvustuse enda kohta.

2. Tutvu teemadega ning loo neid ka julgelt ise juurde

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on Tutvu_teemadega-1024x1024.png

Foorumi pealehelt leiad kategooriad, mille all on erinevaid teemasid. Kui soovid luua ise teemat, siis vali sobiv kategooria näiteks "retseptid" ning vajuta sinna peale, seejärel näed juba olemasolevaid teemasid. Kui soovid ise teemat luua, siis paremal on "+ postita teema".

Kui tunned, et mõni kategooria on Foormis puudu, siis anna julgelt administraatorile märku ning vajadusel luuakse ka uus kategooria juurde.

3. Otsid vastust? Kasuta otsingut

Otsid mõnele kindlale küsimusel vastust? Kiiremini võid selle leida kui kasutad otsingut. Otsing on ülemisel sinisel ribal (luubimärk), vajutades sinna peale saad kirjutada fraasi sellest, millele vastust otsid. Näiteks "vabavara", seejärel näed kõiki postitusi ja teemasid, kus antud fraasi kasutatud on.

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on Otsid_vastust_kasuta_otsingut-1024x538.png

4. Otsi sõpru ning lisa nad sõbranimekirja

Kõige vingem selle Foorumi juures on, et Fitlapi kasutajad saavad siin omavahel ka sõnumeid vahetada. Kasutajaid saad otsida nime järgi. Selleks tuleb suunduda paremale üles, vajutada oma profiilile ning avanenud menüüst valida "Kasutaja kontrollpaneel", seejärel vasakult menüüst "Mitmesugust" ja "Sõbra- ja ignoreerimisnimekiri". Lisa otsingusse mõne sõbra nimi ning seejärel saad ta juba sõbraks lisada.

Sõbrale sõnumi saatmiseks ava tema profiil ehk vajuta tema kasutajanimele ja seejärel vali paremalt "Send PM".

Anna siia blogi alla kommentaaridesse märku, kas Sulle meeldib Fitlapi Foorum ning kas said endale profiili luua.