Fitlap-kutsub-osalema-supigasaledaks-väljakutses-ramen-supp
Fitlap.ee toitumiskava kutsub osalema väljakutses #SupigaSaledaks. Pildil Fitlap.ee retsepti järgi valminud Ramen supp.

Kätte on jõudnud pimedad ja külmad sügisõhtud, selleks et need mööduksid kiiremini, kutsume kõiki osalema väljakutses #SupigaSaledaks. Osale, pane end proovile ja võida vahvaid auhindu nii Fitlap.ee toitumiskava poolt kui ka FSGoodsilt! Start on juba antud ja #SupigaSaledaks väljakutses on võimalik osaleda kuni 15.12.

Mida kujutab endast väljakutse #SupigaSaledaks?

Koostöös FSGoodsiga, kes valmistab suurepäraseid naturaalseid puljongeid, alustasime novembri alguses väljakutset, kus iganädalaselt kuulutatakse välja ülesanne, mida sel nädalal teha tuleb. Osalejatel tuleb enda piltide juurde märkida viide #SupigaSaledaks. Ülesanded on väga lihtsad ning nende täitmisega saavad kõik hakkama. Näiteks esimene ülesanne oli jagada pilti enda lemmik supist. Kõlab ju lihtsalt! Iga nädala lõpus kuulutame välja võitja, kes võidab endale üllatuskingituse FSGoodsilt ja Fitapilt!
Käesoleva nädala (02.12-08.12) oleme pühendanud just püreesuppidele! Osalemine on imelihtne, lihtsalt valmista püreesupp, jaga sellest pilti ja lisa juurde #SupigaSaledaks.

Kus väljakutsega #SupigaSaledaks liituda saab?

Väljakutsega saab liituda iganädalaselt üks kõik, millisel ajahetkel. Märgi end Facebooki ürituse all Salaplaan#SupigaSaledaks juures osalejaks ja siis saad alati teate, kui uus ülesanne on lisatud. Liitu siin - Väljakutse #SupigaSaledaks

Miks just FSGoods puljongid?

FS Goodsi ja Fitlapi missioon on üsna sarnane. Nende eesmärk on pakkuda inimestele kvaliteetset, ausat ja täisväärtuslikku toitu! Seda soovime ka meie teha! Nende visioon on säästa inimeste aega, et nad ei peaks puljongit ega kastmeid ise keetma, vaid saaksid valmistada maitsvaid sööke kiirelt. Seda väärtustame ka meie, et tervislik toitumine ei pea olema aeganõudev ja keeruline protsess vaid saab olla ka kiire ja lihtne.

Ideed supi valmistamiseks leiad siit!