Arvad, et trennis käimine ja tervislikult toitumine on vaid noortele? Arva uuesti! Julgen öelda, et mida vanemaks sa saad, seda tähtsamaks tervislikud eluviisid muutuvad.

On teada fakt, et iga eluaastaga jõuad sa vähem, muutud nõrgemaks ja väetimaks. See on inimese, kes oma tervise eest ei hoolitse, paratamatu tulevik.

Aga see ei pea üldse nii olema.

Ja just siinkohal saamegi meie sind aidata. Korralik toitumiskava aitab sul olla tervem, väheneb erinevate tähtsate toitainete puudujääk ning läbi kehakaalu langetamise väheneb koormus liigestele.

Olen näinud kõrvalt, kuidas toitub kasvõi minu enda vanaema. Kui arvad, et asi jääb pelgalt toidukorvi maksumuse taha, siis sellega ma ei nõustu. Tervislik toitumine võib, aga ei pea olema kallis. Kasuta meie süsteemi sees võimalust reastada retseptid vastavalt hinnale. Paljud kliendid eelistavad meie keskkonda just seetõttu, et suudame pakkuda mõistlikku hinnaklassi jäävaid retsepte.

Oma nippe raha kokkuhoidmiseks olen jaganud siin.

Meil on kliente ka vanemate inimeste seas.

Meil on kliente nii kuuekümne kui ka seitsmekümne aastaste seas. Selle tõestuseks jagame sinuga ühe tubli Aili-Malle edulugu, kes on Fitlapiga kaotanud 10 kilogrammi.

Aili-Malle Mantsik on ise rääkinud nii...

Minul sai täna Fitlap'is 5 kuud täis ja just täna näitas kaal täpselt -10 kg saavutust. Enne 80,2 kg, pärast 70,2 kg.

Siin on minu enne ja pärast pildid.

Tahvelarvutiga said need kaunis tumedad, aga mingi muutus on küll märgata. Järgisin kava niipalju, kui oskasin ja suutsin (st süüa suutsin). Trenni tegin vähe, ainult neid väikeseid 15-minutilisi treeninguid. Olen nii rõõmus, et sain suurest koormast lahti, on palju kergem olla. Ise olen ka tervem, nagu oleksin nooremaks saanud.

Jes, Fitlap toimib ka pensionäridele!

Soovime Fitlapi poolt Aili-Mallele palju edu ja kutsume ka teisi vanemaid inimesi meie toitumiskava proovima. Vanus ei ole vabandus.

Fitlap