ru-flag

Päev 48. Eelmise nädala sport

Kaal 65.3, kukub vaikselt jälle allapoole :)

Eelmise nädala trennidest siis. Pühapäeval suutsin end peale seda hullupöörast emadepäeva söögihunnikut õhtul ilusti bodypumpi vedada. Raske oli, aga tehtud ta sai! 

Esmaspäeval käisin jooksmas, 7 kilomeetrit. No kuidagi üldse ei olnud jõudu ja minemist. 7 tuli kokku ka suure enese motiveerimisega. Aga hea, et suutsin end siiski õue vedada.

Teisipäeval jooksin jälle, aga seekord oli põhjus jooksma minemiseks hoopis muu - tellisin Amazonist endale uued kõrvaklapid ja oli need vaja ära proovida. Mul on sellised "toredad" kõrvad, et mul ei mahu tavaliselt kõrva need kõrvasisesed nööbid ja ka kõrvasisesed muud klapid on ebamugavad. Ehk siis kõrva kanal (?) on pisike. Ja seega otsin endale alati kõrvaklappe, mis istuksid hästi peas ja oleks mõeldud väiksematele kõrvadele. Kõrvapealsed (need suured) klapid ei tundu mulle mugavad. Eks ma peaks millalgi abikaasa suured kallid klapid endale proovimiseks võtma, aga ma ei usu, et kõrv klapi sees väga mugav jooksmiseks oleks. Palav vist hakkab ka.

Siiani olen klappide osas olnud kokkuhoidlik ja ostnud pigem odavaid. Ausalt pean ütlema, et need, mille ma peale pikemat uurimistööd netis, ostnud olen, on oma istumiselt vägagi OK olnud. Kahjuks ei saa sama öelda nende kvaliteedi kohta, ehk siis mu eelmiste klappide puhul hakkas heli väga kiirelt krabisema ja üks pool lõpetas töötamise. Seekord otsustasin rohkem raha raisata ja tõesti - klapid on "tursked" (ma ei oskanud paremat sõna leida :D). Ehk siis seda, et nendel klappidel juhe logisema kiirelt hakkaks, ma hetkel küll ei karda. Ainuke jama sellise tugeva juhtmega on see, et eks ta ikka tolkneb veidi hoogsamalt ja väga hästi teda kuhugi kinnitada ei õnnestu. Aga miks mitte bluetooth - no mulle sobivad oleks veel hinnaklass kõrgemad olnud. Aga kõrvas istuvad need ostetud klapid hästi ja ei tee mu kõrvadele liiga, heli on ka väga kvaliteetne.

Vot sellised nad siis said, stainless steel ja puha.

Kolmapäeval tegin trenni asemel maatööd - tomatid vajasid hädasti istutamist ja seega tuli sellega tegeleda. Neljapäeval jälle väike jooks - seekord jälle 7 km, lühikestes pükstes ja särgis. Ihii täitsa tore on mõelda, et aasta alguses ma küll ei oleks julgenud nii kitsaid pükse koos sinna peale käiva kitsa pluusiga selga panna. Hetkel veel ühest ja teisest kohast veidi on näha, et ma pole ideaalkaalus, aga midagi liialt "üle äära voolavat" enam pole :).

Laupäeval oli mul plaan vesiaeroobikasse minna, aga no kuidagi kuidagi ei suutnud.... See eest sain tänu Kalamaja päevadele ja muuseumiööle korralikult samme kogutud.

Kalorite ja kilomeetrite poolest see nädal spordi osas nii edukas polnud kui eelmine, aga kuna ka muidu oli olemine väsinud, siis patsutan endale õlale ja ütlen, et olin tubli!

 

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store