ru-flag

Päev 46. Kõik metsas.

Kaal 65.7 kilo. Seda, et kaal tõusma hakkab oli oodata, nii et suur üllatus ei olnud. Ja no need viimased poolteist päeva ka andsid oma panuse.

Kuidas siis see metsa minek juhtus. Reedel olin ilusasti kavas, tegin trenni, vedasin lapsi, tegin tööd jne jne. Kuni siis kuskil õhtul ma suutsin end täiesti siniseks vihastada. Lapsed suutsid pisikese sigaduse teha ja kuna mul lisaks veel PMS lõi välja, siis olin tige kui herilane. Ja kui ma ikka ülimalt närvi lähen, siis viskab isud ka ülesse. Okei, selle nädalane patukas oli tegemata ja otsustasin, et teen siis õhtusöögi asemel patutoidukorra. Sõin kartulikrõpse pool pakki. Paar küpsist. Ühe piruka. Ja otsustasin, et miskit magusat peaks ka sööma. Tõin poest ühe punase velveti koogi. Selle Gustavi oma. 350 grammi. Sellest 350 grammist suutsin ära süüa kolmandiku, edasi oli isu täis. Selleks hetkeks. Vajusin mingi hetk magama.

Hommikune äratus oli liiga vara. Liiga-liiga vara. Hommikusööki ka keegi ei teinud. Vaatasin mõtlikult külmkappi ja arvake, mis sealt vastu vaatas. Seesama punase velveti kook. Ja järgmine kolmandik kadus hommikusöögi asemel mu kõhtu. 

Edasi otsustasin olla tubli. Lõunaks sõin Poke Bowlist lõhebowli. Kahjuks seal, kus ma olin Fitlapi bowli polnud, kuid katsusin majoneesi vahele jätta ja riisi sokutasin ka suuremas osas abikaasale. Kindlasti polnud see kõik Fitlapi järgi tasakaalus, aga kalorid võiksid ju ometigi klappida. 

Tulime oma ringkäikudelt koju ja kambale kulus ära väike lõunapuhkus. Mina tatsusin mööda korterit ringi ja sattusin avama külmkappi. Umbes kuuendik punase velveti kooki vaatas vastu (vahepeal oli abikaasa ka veidi söönud, et keegi mu arvutusoskuses ei kahtleks :D). Ja ära ma selle sõin.

Õhtul olime tublid ja trampisime muuseumiööl mööda vanalinna. Vähemalt selles osas ei kujunenud päev vedelemiseks ja molutamiseks. Eurovisiooni ajaks katsusime saada koju ning abikaasa oli lastele ja endale õhtusöögiks pizzad tellinud (minu täielikul heakskiidul, sest üldjuhul mul ei ole siiani nende pizzade söömise kõrval endal pizzaisu tekkinud). Endale kombineerisin õhtusöögiks portsu vabavara ja leiba ja mingist eelnevast toidukorrast järgi jäänud oa-hakkliha kotlette. Aga minu õhtusöök kadus nagu niuhti. Ja siis pistsin sellele otsa veel 2 viilu lapse pitsast. 

Kõik patud nüüd üles tunnistatud. Täna võtsin end kokku, tegin korraliku hommikusöögi. Kalamaja kohvikutepäeva otsustasin vältida ja läksin maale tomateid üles siduma ja kastmissüsteemi ühendama. Lõuna tegin korralikult kaasa. Maal pole hetkel peale naadi ka miskit söödavat. Ja maalt tulles kohe jutiga trenni. Ja valmistun kava järgi grillitud apelsini-tšilli šašlõkki sööma koos suure portsu grillitud vabavara ja salatitega. 

Äkki saan nüüd metsast välja ja jälle rajale tagasi.

 

 

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store