ru-flag

Nädalavahetuse väljakutse: pühapäev

Pühapäev - teine nädalavahetuse päev. Algas päev kenasti. Sain teada, et kaal laupäeval eriti ei muutunud. Nüüd siis seisis ees järgmine nädalavahetuse katsumus. Plaanisin täpselt Fitlap programmist kinni pidada. Samuti tahtsin jalutama minna. Lugedes Fitlapi facebooki lehekülge küll selgus, et jalutamine treeninguna arvesse ei lähe, kuid liikumine on ta ju ikkagi ning kindlasti kulutab teatud huga kaloreid. No kui muud ei saa, siis värsket õhku looduses viibides saan ikka. Nii, need olid siis plaanid. 

                                                

Hommikusöök sattus olema pühapäevale kohane. Fitlap programm pakkus mulle pannkooke mee ja banaaniga. Sõin ühe pannkoogi ära ja tundsin tõesti, et kõht on täis. Nagu hommikuti ikka, jõin sinna juurde ka tassitäie kohvi.  

Lõunasöögiks tegin kala. Retseptiks pakkus Fitlap programm valge kala riisi-juurvilja pajal. Kuna olen alles õppimas, kuidas Fitlap programmi kasutada, siis proovingi kõik pakutu valmis teha. Käisin ekstra poes kala ostmas. Leidsin ka. Pole sellist külmutatud kala varem ostnud. Kala praadisin pannil, see tuli välja väga hea, juurviljad maitsestasin veidi üle. Ka prae välimus polnud sugugi selline, nagu Fitlap programmis olev pilt ette nägi. Omalt poolt lisasin praele veel ka parika ja hiina kapsa salati. See tasandas veidi ülemaitsestatud juurvilja maitset. Mõtlesin süües, kas Fitlap toitudele lisaks on lubatud panna salateid või kurki, tomatit, paprikat. Need ju ei tohiks anda väga palju kaloreid, kõhtu aga täidavad küll. Maitsvad on ka. Kuidas teie toite teete, kas lisate omalt poolt salateid või midagi muud? Kas Fitlap programmis ona ka kuskil kirjas need toiduained, mida võib piiramatult süüa. Või polegi sellist asja ette nähtud?

Õhtusöögiks proovisin pühapäeval valmistada avokaadosmuutit. Päris nii väikest kogust, kui retsept ette nägi, ma valmistada ei suutnud. Tegin kahekordse koguse. Lootsin, et kodused ka maitsevad mu avokaadosmuutit. No jah, lõpptulemus oli ikkagi see, et jõin ise kogu smuuti ära. Muidu oleks lauale seisma jäänud. Panin tähele, et jahedalt oli avokaadosmuuti parem. Vähemalt mulle maitses rohkem. Oma klaasitäie jõin kohe ära, aga see klaasitäis, mis jäi lauale joojaid ootama soojenes ja soojalt mulle see smuuti väga ei meeldinud. Õnneks on olemas külmkapp. Pool tunnikest külmkapis ning jõin ära ka selle klassitäie smuutit. 

Ja esmaspäeva hommikul astusin taas kaalule. Tõeks osutus mu kartus, oligi kaal suurenenud. Nüüd siis juba +0,5 kg. Vaatame, mida toovad järgmised päevad. 

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store