ru-flag

Ikka veel avastan!

       

 

Pühapäev - toitumise kohapealt, mitte minu lemmikpäev. Kipun ikkagi nädalavahetustel liiga palju näksima toidukordade vahel. Kuigi hirm on kaalu tõusu ees.  Samas väljas liikumiseks, jalutamiseks, jooksmiseks, jalgrattaga sõitmiseks on just nädalavahetuse päevad väga head. Muuudel päevadel lihtsalt pole nii palju aega, et looduses viibimist nautida. Kuigi olukord on paranenud, päevad pikenevad (õnneks tööpäevad mitte nii väga) ja nii jõuangi valges koju ja saan ka jalutama veel minna. Vahel! 

Täna ongi jalutamas käidud. Et mitte kohe sööma minna, viitsin siin nüüd aega Fitlap toetusgrupi postitusi tagantjärele lugedes ja Fitlap programmi uurides. Ja avastan taas uusi asju küll. Tundub, et Fitlap programmil on tunduvalt rohkkem võimlusi, kui mina kasutan või üldse aimatagi oskan. Ma lihtsalt ei tea neid kõiki. Paljudele kirjetele programmis pole lihtsalt kohe osanud tähelepanu pöörata. Siiani pole ma jälginud kaloreid retseptides. Jaaa - hakake naerma kui soovite - avastasin alles praegu, et hiline õhtusöök on koguseliselt (loomulikult siis ka kaloritelt) palju väiksem, kui hommikul või lõunal sama retsepti järgi valmistatud toit. Vabavara leidsin ka üles alles selle nädala keskel, siiani  ei julgenud ka salatit, kurki ega tomatit rohem süüa kui retseptides ette nähtud. Või tegelikult sain teada, mis retseptides tähendab see roheline leheke. Kas vabavara kohta on ka mingi nimekiri või peabki neid retseptidest otsima? 

Käisin jälle vahepeal Fitlap programmis surfamas. Leidsin üles sellise koha, millest Facebooki toetusgrupis aegajalt midagi räägiti, kuid mulle polnud see veel ette tulnud. Nimelt korduma kippuvad küsimused. Sealt leidsin vihje, et kuskil programmis on mul konto, mille seadeid ma saaksin muuta. Siis veel toitumiskava ja selle seaded,  pereliikmete lisamine jne, jne. Õnneks oli antud seal ka link, millele vajutades leidsingi oma konto andmed üles. Tegelikult oleks oluline seda kõike kohe alguses teada. Lihtsalt kasutusvideo vaatamisest jääb väheks (nagu ma praegu aru olen saanud). Lihtsalt ei tulnud selle peale, et kohe Fitlap programmi kasutama hakates peaksin ka korduma kippuvad küsimused läbi lugema. Polnud mul ju veel mingeid küsmusi. Kui juba veidi oled programmi kasutanud ja küsimused tekivad, siis on hea kui võid kuskilt kelleltki abi saada. Näiteks Facebooki toetusgrupilt. Väga tore ja vajalik grupp, millest tahaksin peagi veidi pikemalt heietada. Ja nüüd süüa tegema!

Pildil:  Minu eilne lemmik!!!

Kommentaarid ()

Uuemad enne

Kommentaarid puuduvad.

Sarnased postitused

Vali periood ja liitu

12 kuud

6.33€/ kuu

Kokku 75.99€

3 kuud

10.00€/ kuu

Kokku 29.99€

1 kuu

alates

14.99€/ kuu

Kokku 14.99€

Maksetingimused

Sul on õigus 14 päeva jooksul ostust taganeda ja raha tagasi küsida. Kui sa soovid seda teha, siis palun kirjuta meile aadressil info@fitlap.ee

Püsimaksepaketid uuenevad perioodi lõpus automaatselt.

Lae alla Fitlap toitumiskava äpp IOS või Android telefoni jaoks

Google play
App store