Olen Viktoria ja hetkel olen 23 aastane. Aastal 2020 märtsis ostsin esimest korda Fitlapi kava, kaalusin siis 76 kg. Jälgisin toitumiskava oktoobrini ning saavutasin tulemuseks 65 kg. Paraku jätsin kava poolikuks ning naasesin tagasi vanade harjumuste juurde, võtsin taas juurde ning alustasin mõne ajapärast uuesti Fitlap toitumiskava kasutamist ning saavutasin kaalunumbriks 57 kg. See oli imeline tulemus ning olin sellega väga rahul. Närvesööv elu ja stress viisid mind taas selleni, et võtsin juurde. 2022 aasta augustis kaalusin 70 kg ning mõtlesin, et aitab - võtsin end kätte ja alustasin uuesti. Panustasin 1 kuu maksimaalselt - tegin jõusaalis eratreeneriga trenni ja jälgisin toitumiskava. Kuu ajaga raputasin maha 7 kg.

Fitlap toitumiskava puhul meeldib mulle, et ma saan alati asendada toote millegi muuga, mis mul parajasti külmkapis asub ja see, et on suur valik valmis tooteid, mida saab kiirel ajal kiiresti tarbida.

Fitlap toitumiskava tagasisde Viktoria Opivalov
Fitlap toitumiskava tagasisde Viktoria Opivalov

Kaalukaotus on mu elu päris palju muutnud, kui näen, et kaalunumber väheneb ning visuaalselt mu keha muutub, siis mu sees on nii hea tunne. Hetkel ma tunnen end nii hästi ja sportlikult.

Kui mul on raske, siis vaatan teiste elulugusi ja mõtlen, et kui nemad said hakkama, siis miks mina ei peaks hakkama saama?

Mul ei ole 5 nippi jagada, aga saan jagada 2 asja, mis mind aitavad:

  1. Kindlasti peab olema eesmärk, mille poole minna - olgu see kaalunumber, riidenumber või visuaalne pilt peeglis.
  2. Tervis, õiged tooted hoiavad Sind tervena - vaata, mida sööd.